Balinalar ve yakım oranları gündemde!

Shiba Inu (SHIB), büyük balina hareketleri ve yüzde 800 artan yakım oranıyla dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda adından söz ettirmeye başladı. SHIB, balinaların devasa işlemleri ve yakım oranlarının sürekli artışıyla gündemde yer edindi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SHIB, kripto piyasasının boğa beklentisiyle yükseldiği bugünlerde ayrışan bir yükselişe imza atamadı. Ancak SHIB balinaları, potansiyel bir hareketliliğe hazırlık yapıyor gibi görünüyor. Diğer taraftan SHIB, yüzde 800’lük yakım oranı artışıyla deflasyonist yapısını korumaya devam ediyor.

SHIB hareketli: Yükseliş gelebilir mi?

Shiba Inu (SHIB) zincir üstü verileri, popüler memecoin’in potansiyel hazırlığını ortaya çıkarıyor. Verilere göre, SHIB yakım oranı yüzde 800’lük artış yaşadı ve son 24 saatte 10 milyondan fazla SHIB’in yandı.

Shiba topluluğu, SHIB token’ın değerli bir kripto para birimi haline gelmesi amacıyla yoğun efor harcıyor. SHIB, yakım oranları ve istikrarıyla dikkatleri üzerine çekmeye başladı. SHIB fiyatı, geçtiğimiz günlerde memecoin canlanması olarak adlandırılan yükselişte bir sıfır silerek 0.00001068 dolara yükseldi. Ancak BTC’nin volatil hareketliliği, SHIB fiyatını tekrar 0,0000095 dolara geri çekti.

Bu süreçte, SHIB etrafında dolaşan balina hareketliliği ise kayıtlara yansıtı. Zincir üstü balina hareketleri takip platformu Whale Alert, bilinmeyen cüzdanlar arasında 4,22 trilyon SHIB’in transfer edildiğini açıkladı.

SHIB, boğa piyasasının şiddetlendiği bugünlerde beklentilerin en yüksek olduğu kripto para birimlerinden birisi konumunda.

SHIB

SHIB grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli bir destek noktasına doğru geri çekildiği görülüyor. SHIB fiyatı, 0,00000947 dolar desteğine yakın konumda. Bu bölgeden alınacak güç ile birlikte SHIB fiyatında artış yaşanabilir. SHIB, arkasına alacağı boğalar ile öncelikle 0,00001028 dolarda yer alan direnç noktasını kırmayı deneyecektir. Bu direnç noktasının kırılımı ve üzerinde kalıcılık sağlanması ise yeni yükselişi tetikleyebilir. SHIB, olası yükseliş senaryosunda 0,000011 dolara kadar ivme kazanabilir. Bu bölge satışların baskın olacağı direnç noktası olarak biliniyor. Bu bölgenin de aşılması halinde SHIB, majör direnç noktası 0,00001185 doları hedefleyebilir.

Diğer taraftan SHIB, 0,00000947 dolar desteğini kaybederse 0,00000868 dolara kadar geri çekilebilir. Bu bölgenin altı ise SHIB için boğa trendinin gecikmesi anlamına gelebilir.

Başa dön tuşu