Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti!

Analistlerin PEPE ve 5 altcoin için yaptıkları değerlendirmelere bakacağız. Analistler bir yükseliş beklentisi içerisindeler. Ayrıntılara bakalım.

PEPE ve altcoinler için yükseliş beklentisi

Miles Deutscher, yakın zamanda yaptığı bir analizde önemli açıklamalar yaptı. Buna göre altcoin DOGE, SHIB, PEPE ve FLOKI’de yükselişte olduğunu açıkladı. Deutscher’e göre, PEPE önümüzdeki birkaç ay içinde en iyi performans gösteren meme coin olabilir. Analist, SHIB’in bir ekosistem haline gelme çabasının yatırımcılara dört gözle bekleyecekleri çok şey verebileceğini öngördü.

Analist Miles Deutscher, son 24 saat içinde yüklenen bir YouTube videosunda tüyolar paylaştı. Buna göre hangi meme coinlerde yükselişte olduğunu paylaştı. Analizde, altcoin Shiba Inu (SHIB), FLOKI, Pepe (PEPE) ve Dogecoin (DOGE) üzerinde yükselişte olduğunu açıkladı. Ayrıca, önümüzdeki birkaç ay içinde potansiyel kazançlarına göre meme coinleri sıraladı.

Altcoin PEPE’nin takip edilmesi gerekiyor

Deutscher analizinde, altcoin PEPE’yi izlenmesi gereken meme coin olarak sıralıyor. Ayrıca, DOGE listede 2 numaralı pozisyonda yer aldı. Son olarak FLOKI ve SHIB 3. sırada yer aldı. Deutscher’in PEPE’de bu kadar yükselişe geçmesinin nedeni, proje ekibinin piyasaya giriş zamanlamasını mükemmel yaptığına inanması. Buna ek olarak analist, meme coin’in güçlü bir topluluğa sahip olduğunu belirtti.

PEPE, DOGE Satan Balinalar Bu Altcoini Hızla Biriktiriyor!

Deutscher’e göre, altcoin PEPE birdenbire ortaya çıkıp fiyatının önemli ölçüde yükseldiğini gördü. Ancak, projenin potansiyeline dair önemli bir işaret var. O da kripto para biriminin fiyatı düştüğünde sahiplerinin nasıl tepki verdiğidir. Analist, PEPE’nin ilk büyük rallisinin ardından yaşanan büyük satışlar olduğuna dikkat çekiyor. Ancak hala 100 bin sahibi olduğunu vurguladı.

Altcoin DOGE ve FLOKI

Bu arada Deutscher, piyasa değerine göre en büyük meme coin olan DOGE’un çok fazla satış baskısının üstesinden gelmesi gerektiğini belirtti. Bunun nedeni, mevcut sahiplerinin çoğunun meme coin’i fiyatı önemli ölçüde daha yüksek işlem görürken satın almış olmasıdır. Sonuç olarak, altcoin DOGE tarafından yapılan herhangi bir artış, bu yatırımcılar tarafından gerçekleşen kayıpları en aza indirmek için bir fırsat olarak görülebilir.

Ripple, SHIB, DOGE, FLOKI ve ADA: 5 Önemli Gelişme Var!

FLOKI’ye gelince, meme coin güçlü pazarlama kampanyası ve topluluğu nedeniyle önceki boğa koşusunda iyi performans gösterdi. Deutscher kripto para biriminde yükseliş bekliyor. Ancak, önceki boğa döngüsünde gösterdiği etkileyici performansı tekrarlayacağına inanmıyor. Bununla birlikte, Elon Musk’ın köpeği adını meme coin’den almıştır. Bu nedenle analist, Musk sosyal medyada kendisi ve köpeğinin fotoğrafını her paylaştığında FLOKI’nin fiyatının yükseleceğini öngördü.

Altcoin SHIB için beklenti

Öte yandan altcoin SHIB yatırımcılarının, projenin kendi ekosistemini inşa ederek bir meme coin’den daha fazlası olmayı amaçladığı gerçeği göz önüne alındığında, dört gözle bekleyecekleri çok şey var. SHIB ekibi bir metaverse ve Layer-2 blockchain inşa ederek projeye daha fazla fayda sağlıyorlar. Ancak  Deutscher bunun en iyi performans gösteren meme coin olacağını tahmin etmiyor. Analist, bunun arkasındaki tek motivasyonun SHIB’nin piyasa değeri açısından çok yüksek bir sırada yer alması olduğunu da sözlerine ekledi.

APTOS fiyatı için beklentiler

Aktif altcoin APT adreslerinin sayısı dün 182.000’e ulaştı. Zincir verileri, sadece son 48 saat içinde 94.000 yeni hesabın oluşturulduğunu gösteriyor. APT’nin günlük grafiğindeki teknik bir model, ufukta bir fiyat kırılmasının olabileceğini gösterdi. Yeni APT sahiplerindeki bu artış, Hindistan’da popüler bir sosyal medya uygulaması olan Chingari’nin entegrasyonuyla bağlantılı olabilir.

Bu arada CoinMarketCap, altcoin’in fiyatının son 24 saat içinde %0,74 arttığını gösteriyor. Sonuç olarak, APT yazıyı yazarken 7,68 dolardan el değiştiriyordu. Kripto para birimi ayrıca piyasa liderleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında değer kazandı. Buna göre sırasıyla %0,48 ve %1,67 oranında güçlendi. Bu, 1 APT’nin 0,0002567 BTC ve 0,004097 ETH değerinde olduğu anlamına geliyor.

ADA için yükseliş ihtimali

Altcoin ADA fiyatı son 24 saatte %0,67 düşerek 0,313 dolardan işlem gördü. ADA’nın 4 saatlik ve günlük grafiklerinde boğa formasyonları oluştu. Grafik formasyonlarının doğrulanması halinde, ADA’nın fiyatı önümüzdeki birkaç hafta içinde 0,3663 dolara yükselebilir.

altcoin

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde HEX ile ilgili beklenmedik bir açıklama yaptı. Her şey, bir Twitter kullanıcısının yapay zekanın insanları her bir elinde sekiz parmakla tasvir ettiği önerisine yanıt vermesiyle başladı. Çünkü yapay zekanın bilgiyi işleme biçimine benzer şekilde insanların onaltılık hesaplamalar yapmasını öngörüyordu.

Yanıt dikkat çekti

Musk, tipik neşeli ve meme-sever tavrıyla, “Hex’e karşı bir düşkünlüğüm var” diye yanıt verdi. Bu tweet anında kripto para topluluğunun dikkatini çekti. Bazıları Musk’ın dolaylı olarak Ethereum ağında yayınlanan ve Richard Heart tarafından oluşturulan bir ERC20 tokeni olan HEX’e atıfta bulunduğunu tahmin etti.

Tweet, Musk’ın HEX’e olan düşkünlüğünü ifade etmesinin ardındaki nedeni merak eden insanlarla birlikte esprili tepkiler ve memler yarattı. Buna ek olarak, bazıları Musk’ı tokeni dolaylı olarak kabul ettiği için övdü.

Hoskinson sahnede

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da Twitter’da eğlenceli bir tepkiyle katıldı. “Sen seçilmiş kişiydin” diye bağıran bir adamın GIF görüntüsünü paylaştı. Buna göre hayal kırıklığının eğlenceli bir duygusunu ima etti. Kripto topluluğunun geri kalanı gibi Hoskinson da durum değerlendirmesi yapıyor. HEX’in yaratıcısı Richard Heart ile aralarında süregelen düşmanlıkları göz önünde bulunduruyor. Buna göre Musk’ın “Hex “ten bahsetmesini ilgi çekici buldu.

altcoin

Bir önceki yılın Aralık ayında kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Hoskinson, HEX’in yaratıcısının kendisi ve Cardano hakkında defalarca aşağılayıcı sözler sarf ettiğini gerekçe göstererek HEX’in mucidiyle görüşmenin anlamsız olacağını ifade etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu