Analiste Nazaran Bu 14 Altcoin Patlama Yapmayı Bekliyor

Popüler kripto para trader’ı ve analisti Elliot Wainman, bir küme altcoin’in bu ay hayli büyük yükselişler yaşama potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Analist, yeni bir YouTube görüntüsünde, yatırımcılara önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük karlar sağlayabilecek 14 altcoin seçiyor.

İlk olarak Wainman, CoinMarketCap‘e nazaran, şu anda 1.76 dolardan süreç gören ve yaklaşık 278.28 milyon dolarlık piyasa bedeline sahip merkeziyetsiz likidite ağı THORChain’i (RUNE) büyük bir yükselişin beklediğini söylüyor. Altcoin analisti, THORChain’in 1 milyar dolarlık bir piyasa bedeline ulaşacağını kestirim ediyor.

Wainman bir öteki kripto paranın, Bitcoin ile büyümeye hazır olduğunu söylediği ve DeFi’ın blokzincirleri ortasında kripto varlıklarının transferini sağlayan bir protokol olan REN olduğunu söylüyor. Trader, yayın saati itibariyle 369 milyon dolarlık piyasa kıymeti ile 0.42 dolar civarında süreç gören REN’e “büyük yatırım yaptığını” söylüyor.

Wainman ayrıyeten, sırf 46 milyon dolarlık piyasa pahası ile “geleneksel ve merkeziyetsiz finansmanı birleştiren” merkeziyetsiz, blokzincirinden bağımsız olan AllianceBlock’ın (ALBT) da yükselişe geçeceğini düşünüyor. Trader, AllianceBlock’un bilgi depolama projesi Ocean Protocol ile olan yeni iştirakini, gelecekteki yükselişin sinyali olarak yorumluyor.

Daha sonra kripto para analisti, madencilerin süreçlerini onaylayarak mümkün olan en yüksek kıymeti elde etmelerine yardımcı olan iki projeden bahsediyor. Wainman, gün içinde %128 artan KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO’nun (ARCH) bu boğa döngüsü sırasında kıymet olarak katlanabileceğini söylüyor.

Wainman daha sonra, merkeziyetsizlik alanının en değerli kısımlarından biri olarak tanımladığı merkeziyetsiz sigorta bölümüne geçiyor. Wainman, Polkadot tabanlı Bridge Mutual’ın (BMI) daldaki heyecan verici bir proje olarak öne çıktığını düşünüyor.

Wainman’ın listesindeki bir sonraki adım, merkezi olmayan türevler platformu, Injective Protocol (INJ). 88 milyon dolarlık piyasa kıymeti ile trader, birinci merkeziyetsiz Tesla vadeli süreç piyasasının artık Solstice test ağında mevcut olduğunu duyuran projenin, klâsik türev piyasasının onlarca trilyon dolar bedelinde olduğu düşünüldüğünde, büyümek için çok fazla alana sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Wainman’in bundan sonraki üç seçimi, birebir vakitte merkeziyetsiz türevlerle ilgili eserler. Trader, şimdi token lansmanını yapmamış olan Oiler Network’ü, Hegic’i ve Hegic üzerine inşa edilmiş Whiteheart (WHITE) projesini vurguluyor.

Wainman daha sonra Wainman’ın bilhassa yükselişe geçtiğini söylediği bir bölüm olan NFT alanında bir proje olan REVV’e dikkat çekiyor.

Listesindeki bir sonraki altcoin, Wainman’ın yüksek profilli iştirakler ve eksiksiz teknolojiyle övündüğü ve paha biçilmemiş bir proje olarak tanımladığı PARSIQ (PRQ).

Wainman’ın bahsettiği son iki varlık, merkeziyetsiz bir bulut depolama projesi olan Akash (AKT) ve yayın saati itibariyle sırasıyla 27 ve 28 milyon dolarlık piyasa kıymetine sahip olan RAMP.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu