Analist: Bu Gelişmeler Ethereum’u (ETH) 10.000 Dolara Taşıyabilir

Fundstrat Küresel Advisors’tan bir analist ve Charlie Lee’nin meslektaşı David Grider, başkan altcoin Ethereum’un 10.500 dolar düzeyine ulaşma bahtının yüksek olduğunu söyledi. Bir U.Today haberine nazaran, kimi gelişmeler ETH’nin bu yükselişine temel oluşturabilir.

DeFi, ETH’yi 10.500 Dolara Çıkarabilir

Grider’ın beklentisi kısmen Ethereum tabanlı finansal uygulamalara yahut merkeziyetsiz finans (DeFi) alanının yüksek popülerlik seviyesine dayanıyor.

Analistin bu fiyat kestirimi için dayandığı bir öbür temel ise Ethereum 2.0 güncellemesi. Bu güncelleme ile ağ, Visa ve Mastercard üzere devler ile birebir ölçülerde çok büyük süreçler gerçekleştirebilir hale gelecek.

Stratejist, 19 Ocak’ta Ethereum tabanlı DLT hesaplamanın bulut sistemlerinin geleceği olabileceğini ve ETH’nin “kripto para dünyasındaki en yeterli risk/ödül yatırımı” olduğunu söyledi.

Ethereum ve Yeni Zirvesi

Lider altcoin bu yıl, 780 dolardan 1.400 dolara gerçek yükselerek %91 artış gösterdi. 19 Ocak’ta Ethereum, Ocak 2018’in başlarında ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin üzerine çıktı ve 1.439 dolar düzeyine yükselerek yeni bir ATH belirledi.

Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1.307 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Başa dön tuşu