5 Borsa Bu Altcoin İçin Duyurdu! – Altcoinhaberi.com

23 Mart Perşembe günü gerçekleşecek Arbitrum’un ARB Coin airdrop etkinliğine büyük merkezi borsaların listeleme haberleri eşlik ediyor. 5 büyük borsa altcoin projesini listelemeyi planladığını bildirildi.

5 büyük borsa altcoin airdrop gününde listelerini açıyor

MEXC, Huobi, OKX, Bitrue ve Bybit, ARB Coin’i 23 Mart Perşembe günü listeleyeceklerini onayladılar, bu aynı zamanda tokenlerin airdrop olarak dağıtılacağı tarih olacak.

Altcoinhaberi.com olarak hazırladığımız yakında tarihli bir makalede, Arbitrum airdrop hakkında ayrıntıları ve ARB Coin’in DAO’ya geçişte önemli bir rol oynayacağını aktarmıştık. Bu gelişme, kripto topluluğunun büyük ilgisini çekti ve Blockchain teknolojisinin evriminde önemli bir kilometre taşı olarak selamlandı. Arbitrum, duyurunun ardından Twitter’da trendlere ulaşmayı başardı.

Arbitrum (ARB) ve airdrop etkinliği hakkında bilmeniz gerekler

Arbitrum, geliştiricilerin daha hızlı, daha ucuz ve daha ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan, Ethereum için ikinci katman ölçeklendirme çözümüdür. Platform, hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için onu popüler bir seçim haline getiren yüksek işlem hızları ve düşük gas ücretleri nedeniyle son aylarda popülerlik kazanıyor.

Arbitrum, kullanıcı tabanını daha da büyütme ve benimsemeyi artırma çabalarının bir parçası olarak, önümüzdeki Perşembe günü kullanıcılara toplam kripto paraların %12,75’ini airdrop yapmayı planlıyor. Geliştiriciler, her kullanıcının ne kadar airdrop alacağını belirlemek için çeşitli ölçümleri hesaba katan özel bir puan sistemi oluşturdu.

DefiLlama’ya göre Arbitrum şu anda TVL (Kilitli Toplam Değer) açısından Ethereum, Tron (TRX) ve BNB Smart Chain’in ardından toplam değeri 1,77 milyar dolar olan dördüncü en büyük ağ. Bu hacim, platformun artan popülaritesini ve Blockchain alanındaki en büyük isimlerden bazılarıyla rekabet etme potansiyelinin önemli bir göstergesi.

Altcoin airdrop etkinliği büyük merkezi borsalardan destek aldı

Bu beş büyük borsanın ARB airdrop’unu listeleme kararı, altcoin önemli bir gelişme ve popülaritesini ve benimsenmesini daha da artırmasına yardımcı oluyor. Daha fazla kullanıcı ve geliştirici, Arbitrum platformunun faydalarının farkına vardıkça, TVL’nin ve genel piyasa değerinin önümüzdeki aylarda büyümeye devam etmesi bekleniyor.

ARB Coin ve DAO kullanımı hakkında

ARB Coin, Ethereum (ve Arbitrum) ücretlerini ödemek için kullanılan ETH’den farklı olarak yalnızca protokolün yönetimi için kullanılacak. Arbitrum’daki DAO yönetimi kendi kendini yürütür, bu da oylarının bir aracının katılımı olmadan doğrudan Blockchain üzerindeki kararları etkileyeceği ve uygulayacağı anlamına gelir. Oylama sürecinin, bir teklifin yürütülebilmesi için en az 21-37 gün geçmesi gerekiyor, bu da kullanıcılara herhangi bir değişikliğe tepki vermeleri için zaman tanınmasını sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu