Ünlü Yatırım Şirketi Bu Altcoin Projesini Önce Sattı! Sonra…

Dev yatırım şirketi HashKey Capital, Binance listelemesinden sonra sattığı tokenleri geri almaya başladı. HashKey Capital, altcoin fiyatının zirveye ulaştığına karar verdiği anda elden çıkarıp, düşüşten sonra toplamaya başladı.

HashKey, listelemenin ardından sattığı altcoin projesini topluyor!

Binance, iki gün önce bir duyuru yaparak PENDLE’ı prestijli İnovasyon Bölgesine dahil etme planlarını açıkladı. Kripto borsası, token ‘idaha sonra spot ticarete açtı. Binance listelemesiyle altcoin fiyatı 0,86 dolar seviyesinden 1,38 dolar sıçrama yaptı. Bu yükselişi fırsat göre, yatırım firması HashKey Capital, elindeki tokenleri boşalttı. Daha sonra alcoin fiyatı düşüşe geçti. Bu süreçte PENDLE, zirve fiyatından %38’den fazla değer kaybetti. Şimdi, on-chain verilere göre yatırım firması, Binance’den yüklü miktarda PENDLE’ı geri aldı. Bu işlemlerde, HashKey Capital, Binance’ten ortalama 0,855 dolar fiyatla 1.067 milyon HashKey yeniden topladı. Yatırım firması, bunu için toplam 912.000 dolar ödeme yaptı. Altcoin, basın zamanında, günlük bazda yaklaşık %4 artışla 0,9032 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca, token aylık bazda yaklaşık %70 değer kazandı.

Altcoin

Buradaki ilginç bir detay ise HashKey Capital’in Binance listesinin ardından tokeni boşaltan balinalardan birisi olması. HashKey, 2.414 milyon PENDLE’ı 1.151 dolardan sattı. Şimdi ise 0,85 dolardan alarak, ciddi bir kar elde etti.

Binance’in listeleme duyurusu PENDLE için heyecan yarattı

Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Pendle Finance’in yerel tokenı PENDLE, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafından merakla beklenen listeleme duyurusunun ardından 3 Temmuz’da balina faaliyetlerinde önemli bir artışa tanık oldu. Binance, iki gün önce bir duyuru yaparak PENDLE’ı prestijli İnovasyon Bölgesine dahil etme planlarını açıkladı. Token daha sonra spot ticarete açıldı.

Binance’teki İnovasyon Bölgesi, benzerlerine kıyasla daha yüksek düzeyde fiyat oynaklığı ve ilişkili riskler sergileyen yeni ve “yenilikçi” tokenları barındırmak için özel olarak tasarlanmış bir alım satım arenasıdır. Haziran 2022’de piyasaya sürülen Pendle Finance, otomatik bir piyasa yapıcı sisteminden (AMM) yararlanarak yatırımcılara varlıkların gelecekteki getirisine erişim sağlayan izinsiz bir DeFi protokolü olarak faaliyet gösteriyor. Otomatik piyasa yapıcı sistemi ile Pendle Finance, yatırımcıların varlıklarının gelecekteki getiri potansiyelini ortaya çıkarmalarını sağlayarak merkezi olmayan finans ortamında devrim yaratmayı amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu