Ünlü trader elindeki APE’leri BLUR almak için satıyor!

Ünlü trader Machi Big Brother, BLUR satın almak için APE satmaya devam ediyor.

Bir dönemin ApeCoin destekçisi olan ve yüklü miktarda APE tutan Machi Big Brother, stratejisini değiştirdi. APE balinalığından vazgeçen Machi Big Brother, popüler NFT projesi BLUR’a yöneldi.

Ünlü trader, cüzdanında bulunan APE’leri satarak BLUR almaya devam ediyor. Lookonchain’in de ele aldığı trader, günün erken saatlerinde 75.881 BLUR satın aldı.

ApeCoin’den (APE) vazgeçti; Blur’a (BLUR) geçiyor

Ünlü trader Machi Big Brother, milyon dolarlık ApeCoin (APE) satışı yaparak yeni gözdesi Blur’da (BLUR) birikim yapıyor.

Lookonchain’in X platformu üzerinden yaptığı bir paylaşıma göre, bir dönemin ApeCoin maksimalisti olan ünlü trader Machi Big Brother APE’lerini satmaya devam ediyor.

Machi Big Brother, elinde tuttuğu APE’leri stake’ten kaldırarak merkeziyetsiz borsalar aracılığıyla satıyor. Trader, geçtiğimiz gün 83.157 APE’lik (120 bin dolar) bir satış gerçekleştirdi. Bu satışın sonrasında Machi Big Brother, 75.881 BLUR (52,4 bin dolar) satın aldı.

Ünlü trader, 2 Ağustos 2023’ten bu yana Binance ve merkeziyetsiz borsalar aracılığıyla 1,53 dolardan 6,12 milyon APE (9,34 milyon dolar) satın almıştı. Bu APE’leri stake eden Machi Big Brother, üç ay sonra stratejisini değiştirdi.

2023 yılının Kasım ayında BLUR satın almaya başlayan Machi Big Brother, şu ana kadar ortalama 0,51 dolardan 11,8 milyon BLUR satın aldı. Trader, BLUR’lar için toplam 6 milyon dolar harcadı.

Özellikle BLUR satın almak için APE’leri elden çıkaran trader, 24 Kasım 2023’ten bu yana ortalama 1,60 dolardan 6,5 milyon APE sattı. Trader bu satıştan 10 milyon dolar elde etti ve 660 bin dolar kazanç sağladı.

Machi Big Brother’ın elinde 250 bin APE (358 bin dolar) bulunuyor.

Başa dön tuşu