Ünlü CEO, Türklerin de Aldığı Bu 2 Altcoin İçin ‘Çöp’ Dedi! – Altcoinhaberi.com

Solidity.io CEO’su Alex McCurry, son tweet’inde Türklerin oldukça fazla aldıkları bu 2 altcoin için kötü yorumlar yaptı. Altcoinhaberi.com olarak ünlü CEO’nun açıklamalarını sizler için derledik.

Ünlü CEO Bu 2 altcoin için olumsuz görüş belirtti

Bir blockchain geliştirme firması olan Solidity.io’nun kurucusu Alex McCurry, 8 Şubat’ta Twitter’da Shiba Inu, Dogecoin ve diğer köpeklerden ilham alan kripto para birimlerine ‘çöp’ adını verdi. McCurry’nin sözleri, yeniliklerinden dolayı popülerlik kazanan ancak birçok uzman tarafından herhangi bir gerçek değerden yoksun olduğu ve spekülasyon ve hızlı kar için kullanıldığı için eleştirilen meme tokenlerinin istikrarı ve güvenilirliği konusunda artan endişelerin ortasında geldi.

Bigger Entertainment’ın CEO’su Steven Cooper Shiba Inu’ya karşı da konuştuğundan, bu eleştiri McCurry ile sınırlı değildir. Cooper, Shiba Inu ekibinin yanmış tokenleri ve gerçek başarıları olmaması nedeniyle Shiba Inu’yu bir piramit planı olmakla suçladı. Cooper bir zamanlar Shiba Inu ile yoğun bir ilişki içindeydi, ancak geliştiricilerle rekabet ettikten sonra topluluktan ayrıldı. Şimdi, tekrar dahil olma arzusu yok. Hatta kendisine ve şirketine yönelik bir karalama kampanyasının kurbanı olduğunu iddia ediyor.

Ünlü CEO, Türklerin de Aldığı Bu 2 Altcoin İçin 'Çöp' Dedi!

Shiba Inu’nun geliştirici topluluğunu çevreleyen tartışma tırmanmaya devam ediyor, çünkü baş geliştirici Shytoshi Kusama, tokenin geliştirilmesine yardımcı olmayı amaçlayan topluluk üyeleri olan ‘ırkları’ tasfiye ettikten sonra tepkiyle karşılaştı. Bazıları Kusama’yı projenin ademi merkeziyetçilik seviyesini düşürmekle suçladı.

McCurry’nin Shiba Inu ve Dogecoin hakkındaki yorumu, meme tokenleriyle ilgili artan endişelerin altını çiziyor ve bu tokenlerin gelecekte alınıp alınmayacağı henüz belli değil. Yatırımcılar, potansiyel riskleri ve kripto para piyasasına yatırım yapmak söz konusu olduğunda birçok bilinmeyen olduğu gerçeğini her zaman akıllarında tutmalıdır.

Başka bir CEO SHIB hakkında konuştu

Bigger Entertainment’ın CEO’su Steven Cooper’a göre, popüler meme tokenlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), aslında bir piramit şemasıdır.

Shiba Inu ekosistemindeki token konusunda, Shiba Inu ekibinin yanmış token eksikliği veya herhangi bir gerçek başarısı nedeniyle, blockchain projesinin insanları BONE gibi şüpheli yan ürünlere yatırım yapmaya teşvik etmek için ucuz bir token olarak kullanıldığının açık olduğunu iddia etti.

Ünlü CEO, Türklerin de Aldığı Bu 2 Altcoin İçin 'Çöp' Dedi!

Cooper, daha önce bir noktada SHIB ile yoğun bir şekilde ilgilenmesine rağmen, geçen yıl projeden vazgeçti. SHIB tokenlerini yakmayı bırakırken aynı zamanda sosyal medya profilinden mem kripto para biriminden söz edilen her şeyi sildi.

Cooper şimdi, geliştiricileriyle bir anlaşmazlığın ardından Shiba Inu’ya tekrar dahil olma arzusu olmadığını iddia ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu