Ünlü Analist, Ripple (XRP) İçin Astronomik Bir Tahmin Yaptı!

Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı popüler YouTuber ve fenomen Ben Armstrong, Ripple için astronomik bir tahmin paylaştı. BitBoy lakaplı analist, önümüzdeki bir buçuk sene içerisinde XRP fiyatının 15$ seviyesine ulaşacağını iddia etti.

Fikirlerini Twitter üzerinden paylaşan BitBoy, tahminini daha da büyüttü. Kripto fenomeni, Ripple’ın doğru bir halka arz süreci yürüttüğü takdirde altcoin fiyatının 35$ olacağı yorumunu yaptı.

“XRP fiyatının 18 ay içerisinde 15 dolar seviyesine ulaşacağına inanıyorum. Ripple, doğru bir IPO (halka arz) yapar ise 35$ seviyesini de görebiliriz.”

Kripto para fenomeninin 15$ tahmininin gerçek olması için Ripple fiyatının %1700 artması gerekiyor. BitBoy, geçtiğimiz Nisan ayında da favori altcoin para biriminin XRP olduğunu açıklamıştı. Analistin bu beklentisinin arkasında bazı on-chain veriler yatıyor. Ripple davasında çıkan ara kararın ardından XRP işlem hacmi Bitcoin’i geride bırakarak zirveye oturdu.

Armstrong’un paylaşımına yorum gönderen kriptoseverlerin büyük kısmı bu hedefin gerçekçi olmadığını düşünüyor.

XRP Fiyatı

Ripple’ın yerel kripto para birimi, dava haberinin ardından elde ettiği kazancı büyük oranda korumaya devam ediyor.

Geçtiğimiz Perşembe günü 0,47$ seviyesinden bir anda 0,94 dolara dayanan altcoin an itibariyle 0,82$ sınırında işlem görüyor.

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu