Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar!

Son kripto çöküşünün tozu dumanı dağılırken, yatırımcılar bir sonraki potansiyel altcoin boğa koşusu için zemin hazırlıyor. Gelecek vaat eden birçok kripto para için fiyatların rekor düşük seviyelerde seyrettiği şu günler, bilgili yatırımcıların gelecek döngü beklentisiyle pozisyon almaları için ideal bir zaman olabilir. İşte analist Rudy Fares’e göre dikkat çeken beş altcoin…

Listedeki ilk altcoin: Harmony (ONE)

Harmony kripto, geleceğin merkezi olmayan ekonomisini güçlendirmek için inşa edilmiş yüksek verimli, düşük gecikmeli ve düşük ücretli bir fikir birliği platformu sağlama taahhüdü, onu potansiyel bir oyun değiştirici haline getiriyor. Harmony’nin mevcut düşük fiyatı, umut verici çerçevesi göz önüne alındığında uzun süre bu şekilde kalmayabilir. ONE’ın fiyatı düşüş eğiliminde. Ancak, yakın zamanda küçük bir geri çekilme gördük. Bu, yakında yeni bir yükseliş trendinin geleceğini gösterebilir. Tüm piyasa yükseliş trendine geri dönerse, ONE token fiyatları hızla artmalıdır.

İkinci altcoin: Stellar (XLM)

Akıcı para transferlerini mümkün kılmak için kendi yerel kripto para birimi Stellar Lumens’i (XLM) kullanan merkezi olmayan bir Blockchain platformu olan Stellar, 2023’ün başından bu yana fiyatlarının yüzde 40’ın üzerinde arttığını gördü. Yıl içinde yaşanan şiddetli kripto çöküşüne rağmen, Stellar fırtınayı atlatmayı ve 7 sentten 10 sente yükselmeyi başararak güçlü temellerini ve kullanıcı tabanının yeteneklerine olan inancını gösterdi.

Kripto boğa piyasasının beklenen dönüşüyle birlikte, Stellar’ın güçlü performansı onu bir sonraki kripto büyüme dalgasından yararlanmak isteyen yatırımcılar için potansiyel bir varlık olarak konumlandırıyor. Bununla birlikte, herhangi bir yatırım kararı dikkatli bir araştırmaya ve bireysel risk toleransının dikkate alınmasına dayanmalıdır.

Dikkat çeken bir diğer kripto para: Cardano (ADA)

Akıllı sözleşmeler için inşa edilmiş bir blok zinciri platformu olan Cardano, 2023 yılında değişken bir yolculuk geçirdi. Yerel kripto para birimi ADA, yılın ilk çeyreğinde değerinde önemli bir artış gördü, ancak ardından gelen kripto piyasası çöküşü, ADA’nın fiyatlarının ilk yıllık seviyesi olan 0,25 dolara gerilemesine neden oldu.

Şu anda ADA bu seviyenin biraz üzerinde, 0,28 dolardan işlem görüyor. Cardano’nun sağlam teknolojik temeli ve kripto boğa koşusunun öngörülen geri dönüşü göz önüne alındığında, ADA’nın önemli ölçüde toparlanması ve potansiyel olarak geçmişte ulaştığı önemli 1 dolar işaretini tekrar ziyaret etmesi için iyimser bir görünüm var. Bununla birlikte, yatırımcılar değişken kripto piyasasındaki doğal riskleri göz önünde bulundurarak ihtiyatlı kararlar almalıdır.

Polygon için iyimserlik var

Ethereum için layer 2 ölçeklendirme çözümüyle tanınan Polygon, 2023’te çalkantılı bir yıl geçirdi. Kripto para birimi MATIC, yıla umut verici bir 0,75 dolardan başlamasına ve ilk çeyrekte %60 değer kazanmasına rağmen, kripto çöküşünün ve SEC’in kripto kara listesine dahil edilmesinin ardından sert tepkilerle karşılaştı. Olumsuz etkiler MATIC’in fiyatında keskin bir düşüşe yol açarak 0,52 dolara kadar gerilemesine neden oldu. Neyse ki fiyatlar istikrar kazandı ve şu anda 0,68 dolar civarında seyrediyor. Teknolojik becerisi ve Ethereum’un ölçeklenebilirliğini artırma potansiyeli ile Polygon’un, genel kripto piyasası temelleri olumlu ivmesini yeniden kazandığında güçlü bir şekilde geri dönmesi muhtemeldir.

Birinci sırada Tron (TRX) var

Web’i merkezsizleştirme yönündeki iddialı hedefiyle tanınan TRON, 2023 kripto çöküşünün ortasında sağlam bir direnç gösterdi. Yıla güçlü bir başlangıç yapan TRON’un yerel kripto para birimi TRX, kayda değer bir yükseliş trendine girerek %50’nin üzerinde kazanç elde etti ve şu anki fiyatı olan 0,08 dolara ulaştı. Piyasadaki çalkantılara rağmen TRX’in istikrarlı yükseliş ivmesi, yakında 0,1 dolarlık önemli dönüm noktasını geçebileceğini gösteriyor. Ayrıca, elverişli teknik grafikler göz önüne alındığında, TRX daha da yükseğe tırmanma potansiyeline sahip. Bu nedenle TRON, dalgalı piyasa koşullarında güçlü performans arayan yatırımcılar için umut verici bir fırsat sunmakta.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu