Tartışmalı Borsa Piyasaya Çıktı! Bu Altcoin 50x Yaptı!

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere iflas eden Three Arrows Capital (3AC) borsasının kurucuları, yeni bir kripto para borsası ile yatırımcıların karşısına çıktı! Birçok yatırımcının şüpheyle baktığı bu borsanın kullanıma açılmasıyla beraber, bu altcoin projesi hızla yükselişe geçti! İşte detaylar…

Three Arrows Capital (3AC) kurucularından yeni kripto para borsası: OPNX!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl iflas başvurusu yapan Three Arrows Capital (3AC) kurucuları uzun bir süredir yeni bir kripto para borsasının sinyalini veriyordu. Hala tartışmalara konu olan Three Arrows Capital’in ardından Su Zhu ve Kyle Davies, yeni kripto para borsasını piyasaya sürdü. Yeni kripto para borsası OPNX’in lansmanı ile beraber FLEX’i benimsediğini de duyurdu. Open Exchange’in kısaltması olan OPNX, kripto ile ilgili iflas iddiaları için 20 milyar dolarlık bir pazar olduğunu söylediği bir işlem platformu olarak karşımıza çıkıyor.

FLEX 1 günlük fiyat performansı

Bununla beraber FLEX, son 14 günlük süreç içerisinde yüzde 55’in üzerinde değer kazandı ve 2.65 dolar seviyesine kadar yükseldi. Diğer yandan yapılan duyuruya göre OPNX ile birlikte kullanıcılar iflas etmiş kripto şirketi 3AC’den alacaklarını trade edebilecekler. Öte yandan borsanın coin’i FLEX sahipleri, işlem ücretlerinde yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanabilecekler.

Borsanın web sitesinden aktarılan verilere göre Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USDC ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto para birimleri için spot ve vadeli işlemler seçeneklerinin mevcut olduğu görülüyor. Bununla beraber borsa, yeni bir proje olarak Su Zhu ve Kyle Davies tarafından duyurulurken, zor durumda bulunan CoinFLEX borsası ile olan bağlantısı nedeniyle ağır eleştirilerin de hedefi oldu. Eleştirilere yanıt olarak, OPNX CEO’su Leslie Lambs, Twitter’da paylaşılan bir videoda borsayı sektöre yardımcı olmak için inşa ettiklerini söyledi. FTX ve diğerleri gibi birkaç kripto şirketinin iflasından etkilenen 20 milyondan fazla davacı olduğunu da sözlerine ekledi.

Anlık olarak hizmet şartlarına göre kripto para borsası OPNX, ABD’deki ve diğer seçili bölgelerdeki kullanıcılar tarafından kullanılamıyor.

Borsanın hizmet coini FLEX, yüzde 5000’den fazla değer kazandı!

CoinFLEX’in FLEX coin’i, OPNX platformunun yerel coin’i olarak hizmet verecek. Sahipleri, periyodik olarak yakılacak veya kalıcı olarak tedavülden kaldırılacak coin ile işlem ücretlerinde yüzde 50’ye varan indirim elde edebilecek. OPNX için talep seviyesi artarsa ve arz kademeli olarak azalırsa, gelecekte FLEX sahipleri için bir kazanç öngörülebilir. Bununla beraber OPNX, altcoin FLEX’i hizmet coin’i olarak benimsediğinden beri, varlık cari yılda yüzde 5000’den fazla değer kazandı.

Dijital varlık Ocak ayında yaklaşık beş sentten işlem görüyordu. Ancak Su Zhu ve Kyle Davies’in yeni yayınladığı kripto para borsası OPNX’in benimsenmesinden sonra 2 doların üzerine çıktı. CoinGecko verilerine göre altcoin FLEX, 261 milyon dolarlık piyasa değerine sahip bulunuyor. Son 24 saatlik işlem hacmi ise 1.14 milyon dolar seviyelerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

ankara escort

Başa dön tuşu