Tanınan Kripto Para Trader’ına Nazaran Bu Altcoin’ler Yükselebilir!

Popüler kripto para trader’ı son fiyat düşüşüne karşın altcoin’lerde yükseliş yaşanacağını söylüyor. Trader, DeFi projelerinin ve NFT’lerin 2021’de uygun performans göstereceğini öngördü.

Kripto para trader’ı ve piyasa analisti Elliot Wainman, yakın gelecekte hangi altcoin’lerin yükselebileceği açıkladı. Yakın tarihli bir YouTube görüntüsünde konuşan Wainman, 197.000 abonesine son fiyat düşüşüne karşın kripto para ünitelerinde yükseliş yaşanacağını düşündüğünü söyledi. Wainman, şu sözleri kullandı:

“İnsanlar dün çok ayı piyasasının geldiğini düşünmeye başladıkça, ben de epey yükseliş hissetmeye başladım. Beşerler Bitcoin’de çok genişlediğinde, altcoinlere bakıyorum.”

Wainman, takipçilerine altcoin piyasasından yararlanmalarını, başka yatırımcıların ise Bitcoin‘e odaklandığını söyledi ve sonuçta ortaya çıkan sermaye değişiminin “kaçınılmaz” olacağını açıkladı. Wainman, merkezi olmayan finans (DeFi) varlıklarının kısa vadede yüksek performans gösterme potansiyeli ile birlikte âlâ performans göstermeye devam edeceğini öngördü. API3, Marlin (POND) ve sermaye piyasası Allianceblock (ALBT) dahil olmak üzere izlenecek projeler için en düzgün seçimlerini takipçilerine açıkladı:

“Altcoin dönemi burada. Altcoin hakimiyeti büyüyor. Azalan bir kripto para dehşet ve açgözlülük endeksimiz var.”

Popüler trader tıpkı vakitte non-fungible token’ların (NFT’ler) geleceği konusunda da yükselişe geçti ve yeni ortaya çıkan pazarın güçlü temelleri olduğunu tez etti:

“Kesinlikle patlama yapan NFT’lerimiz var ki bu benim için çok heyecan verici.”

Başa dön tuşu