Tanınan Analist, Parabolik Bir Yükseliş Yaşayabileceğine İnandığı Altcoin Projesini Açıkladı

Kripto para trader’ı ve analisti Ben Armstrong, potansiyel olarak 500 kat artarak, parabolik bir yükselişi ateşleyebilecek Ethereum tabanlı bir altcoin projesinin ismini açıkladı.

Yeni bir görüntüde trader, 486.000 abonesine, Dogecoin’in (DOGE) iki gün içinde %1.000’lik meteorik yükselişinden büyük yararlar elde eden yatırımcıların, bir sonraki büyük hareket edecek projeyi bulmak için merkeziyetsiz finans (DeFi) alanını izlediklerini söylüyor:

“Aave, [yearn.finance] (YFI) ve Synthetix’in (SNX) başarısı, kurumların ve perakende yatırımcıların merkeziyetsiz finansmana olan ilgisini gösteriyor… Aave, 260 katlık çılgın bir yükseliş yaşadı ve Synthetix bir yıldan kısa bir müddette astronomik bir muvaffakiyet olan 407 kat kıymet kazandı. Bu DeFi beyefendiler ve bayanlar, bu yalnızca oyun öncesi parti.”

Armstrong, yield farming’i yalnızca birkaç tıklamayla piyasa iştirakçilerine açtığı için DeFi’yı kolaylaştırmayı vaat eden az bilinen bir protokolü yakından takip ettiğini söylüyor:

“Adı APY.Finance ve ticker’ı APY olan bu proje, fonlarını en düzgün yield farming projelerine yönlendirmek isteyen yatırımcılar için bir tak ve çalıştır tahlili. Opsiyonları kendi başına aramak ve AKA getirilerini değiştirmek konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaksınız. Büsbütün otomatiktir ve esasen bir DeFi toplayıcısıdır.

Dahası, bu yeni proje, Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI), Aave, Compound (COMP), yearn, Synthetix, dYdX ve daha fazlası üzere tüm önde gelen DeFi protokollerine zati bağlı.”

Kripto para analistine nazaran, kullanıcılar Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve DAI üzere stablecoin’leri yatırabilir. Robo danışmanı, en uygun risk-ödül getirisine sahip yield farming seçenekleri sunan fırsatları bulmaya çalışır. Armstrong, havuzdan çekme ve yatırma için ödenen fiyatların, başka önde gelen DeFi platformlarındaki süreç maliyetlerinden yedi kat daha düşük olduğunu vurguluyor.

Trader ayrıyeten, resmi eser lansmanına yaklaşan APY.Finance’ın, tecrübeli ve güzel ilişkilere sahip bir geliştirici olan Will Shahda tarafından kurulduğuna da dikkat çekiyor. APY takımının bir başka üyesi de, kredi kartları, araba kredileri, bankacılık ve tasarruf hesapları konusunda uzmanlaşmış bir finans devi olan Capital One’ın eski bir geliştiricisi olan Chan-Ho Suh.

Armstrong, DeFi varlığını birinci listeleyen birinci kripto para borsasının Sam Bankman-Fried’ın FTX borsası olacağına inandığını ekliyor:

“FTX borsası, APY’ye yatırım yapan Alameda Research’ün gerisindeki Sam’e bağlı.”

Başa dön tuşu