Şimdi Radara Alınacak 4 Altcoin ve Beklentiler!

Kripto uzmanı Christian Encila’ya göre, felaket bir haftanın ardından, ilk 5 kripto da dahil olmak üzere dijital para piyasası toparlanmaya hazır. Daha geniş finans piyasası hala ABD borç tavanı krizini yakından izliyor. Bununla birlikte uzman, 4 altcoin projesinin yatırımcıların portföylerini kazançlarla doldurmasını bekliyor.

İlk altcoin projesi Kava Network (KAVA)

Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere, geçen hafta yatırımcılar için sancılı geçti. Bununla birlikte, KAVA hem TVL hem de fiyat açısından kazanç sağladı. DefiLlama’ya göre, Kava ekosisteminin TVL’si geçen haftadan bu yana istikrarlı bir şekilde arttı. Bu doğrultuda, Kava’nın TVL’si son 24 saat içinde %3’ün üzerinde büyüdü. KAVA’nın kendisi de yükseliş baskısı yaşıyor. Altcoin, son yedi günde %43’ten fazla artış kaydetti.

Altcoin
Kaynak: DefiLlama

Öte yandan, token’ın mevcut ivmesi yavaşlıyor gibi. KAVA’nın kısa vadede kayıplarla karşılaşacağına dair işaretler var. Bununla birlikte, 0,782 dolardan bir toparlanma, yatırımcıların genel piyasa toparlanmasıyla birlikte güven kazanmasıyla 1,46 dolara giden yolu açacaktır.

İkinci sırada Lido DAO (LDO) var

Şubat ayında Lido V2’yi uygulamaya koydu. Daha sonra, Lido son birkaç hafta içinde genel piyasa gerilemesinden kendini muaf tuttu. CoinGecko’ya göre, LDO’nun fiyatı geçen haftadan bu yana yaklaşık %23 arttı. Bu, Lido’nun DeFi endüstrisindeki hakimiyetini sağlamak için güçlü bir stratejik ortaklığın yanı sıra yatırımcıların gücünü gösteriyor.

LDO boğaları şu anda 2,08 dolarlık direnci 2,8 dolara doğru bir yol açmayı desteklemek için çevirmeye çalışıyor. LDO’nun bu fiyat noktasına yükselmesi büyük ihtimal. Ancak bunun yalnızca piyasanın mevcut ivmesi yükselişini sürdürürse gerçekleşmesi mümkün. Başlıca kripto paraların fiyat hareketlerini izlemek, yatırımcılara ayılara karşı bir avantaj sağlayacaktır.

Üçünü proje Rocket Pool (RPL)

Rocket Pool son zamanlarda ufkunu genişlettikçe ses getiriyor. Son Atlas yükseltmesiyle birlikte RPL, yatırımcıların uzun vadede kazanç elde etme konusunda güvenini kazandı. CoinGecko’ya göre token, büyük kripto paraların yükselişini takiben son birkaç gün içinde yaklaşık %12 arttı.

Boğaların 53,67 dolarlık direnci hedeflemesiyle birlikte, bu seviyedeki desteğe doğru bir dönüş 58,88 dolara giden yolu açacaktır. Ancak, bu durumun ancak piyasa ivmesini koruduğu takdirde devam etmesi mümkün.

Altcoin
Günlük grafikte kripto toplam piyasa değeri / Kaynak: TradingView

Son altcoin projesi Bitcoin SV (BSV)

Bitcoin SV’nin daha büyük blok boyutu ve daha düşük işlem ücretlerinin onu daha iyi bir BTC alternatifi haline getirdiğini savunanların yarattığı son gürültü ile BSV, CoinGecko’ya göre %16 oranında değer kazandı. Bitforex’teki son listeleme ile birlikte, bu altcoin kesinlikle piyasadaki yükseliş dalgasını sürmeye devam edecek.

Altcoin, uzun vadede 55,18 dolarlık direnç üzerinde yeniden zemin kazanmak için büyük bir potansiyele sahip. Kripto paranın Bitcoin’e daha iyi bir alternatif olarak pazarlanmasıyla, zaman geçtikçe daha fazla yatırımcı sermaye koyabilir. 55,18 dolar destek haline geldiğinde, 81,64 dolardaki direnç yatırımcılar ve traderların hedefinde olacak.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu