‘Satmayacağız’ Haberi Fırlattı! – Altcoinhaberi.com

Bir NFT pazaryeri olan X2Y2, yakın zamanda bir kilit açılımı gerçekleştirecek.  Toplam 12,5 milyon hazine tokenının ve ekibe ait 25 milyon tokenın kilidi açılacak. Ancak proje, özellikle kilidi açılmış coin’leri satmayacaklarını vurguladı. Bu durum, yatırımcıları memnun etti ve son 24 saatte altcoin projesinin fiyatı yüzde 20’nin üzerinde arttı. İşte detaylar…

X2Y2 duyurusunun ardından altcoin fiyatı değer kazandı

X2Y2, Twitter’da topluluğuna ekibin herhangi bir kilidi açılmış token satmayacağına dair güvence veren bir güncelleme yayınladı. NFT pazaryeri, 24 saat içinde 12,5 milyon hazine tokenının ve 25 milyon ekip tokenının kilidinin açılmasını bekliyor.  Takiben gelen bir tweet’te X2Y2 şunları yazdı:

Bununla birlikte, X2Y2 ekibinin bu yaklaşan kilit açma işleminden veya şimdiye kadar kilidi açılmış herhangi bir tokenı yakın gelecekte satmayacağını duyurmaktan gurur duyuyoruz. Ekip, ilk kilidi açtığından beri elinde tuttuğu kilidi açılmış tokenları satmama sözünü de yerine getiriyor. X2Y2’nin geleceğine olan inancımız sarsılmaz ve uzun vadeli sahiplerimizle [büyümeye] kararlıyız.

Altcoin fiyatı, bu açıklamanın ardından 0.18 dolardan 0.22 dolara kadar yükselerek yüzde 20’ye yakın değer kazandı. Şu anda yüzde 13’lük yükseliş ile 0.20 dolardan el değiştiriyor. Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesini 17 Şubat 2022’de 4.17 dolara çıkarak kaydetmişti. Yani, neredeyse bir yıl içerisinde yüzde 95 oranında çöküş yaşamış gibi duruyor. Yine de, kripto para biriminin genel piyasadaki düşüşten nasibini aldığını tahmin etmek zor değil.

X2Y2, büyük NFT pazaryerlerini takip ediyor

Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz gibi NFT pazarı, geçen yıl Şubat ayında piyasaya girmişti.  O zamandan beri, LookRare, OpenSea ve Blur’un gerisinde kaldı ve işlem hacminde önemli bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, X2Y2, yalnızca OpenSea ve Blur’u takip eden yeterli sayıda kullanıcıyı elinde tuttu. Ayrıca ortalama olarak LookRare’den daha fazla günlük satış kaydediyor.

Platform ayrıca, OpenSea’nin politikasını uyguladıktan sonra içerik oluşturucu ücretlerine tamamen saygı duyan birkaç platformdan biridir. Önde gelen NFT pazarı, geçen Eylül ayında, tüm platformların tüm koleksiyonlarda telif ücreti uygulamasını zorunlu kılan bir on-chain aracı tanıttı.  Fiyat artışının yanı sıra coinin işlem hacmi de son 24 saatte önemli ölçüde artarak 10 milyon dolara ulaştı. X2Y2 tokenı, kripto kışına rağmen şimdi 36,8 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu