Pornhub, Ödeme Sistemine XRP ve BNB’yi Dahil Etti

Pornhub, XRP ve BNB dahil olmak üzere daha fazla kripto para ünitesini ödeme sistemine ekledi. Şirket şu anda toplamda yaklaşık 16 kripto para ünitesini destekliyor.

Popüler yetişkin cümbüş platformu Pornhub, görünüşe nazaran ödeme için dijital para ünitelerini tercih etmeye devam ediyor. Muhtemelen kullanıcıların kapalılığını sağlamak için, web sitesi son vakitlerde premium hizmetleri için ödeme seçeneği olarak kripto para ünitelerini varsayılan olarak kullandığını bildirdi. Bugün yayınlanan bir açıklamada web sitesinde desteklenen dijital para ünitelerine son vakitlerde 4 kripto para ünitesi daha eklenerek toplamda 16’ya çıktığı belirtildi.

Pornhub Artık XRP ve BNB’yi Destekliyor

Açıklamada belirtildiği üzere, Pornhub kısa mühlet evvel premium hizmetleri için ödeme seçenekleri olarak dört tanınan kripto para ünitesini dahil etti. Bunlar ortasında Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), DOGE ve ABD doları takviyeli stablecoin USD Coin (USDC) yer alıyor.

Yetişkinlere yönelik cümbüş platformu saklılık odaklı dijital para üniteleri olan iki kripto para ünitesi Dash ve PumaPay’i ödeme sisteminden meczubu etti. Platform bu güncellemelerle birlikte toplamda 16 dijital para ünitesini dayanaklar hale geldi.

Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Birleşik Krallık ve öbür desteklenen ülkelerde kullanıcılar kripto para kullanarak platformda ödeme yapabilir. Lakin platform, Almanya ve Avrupa’daki öteki ülkeleri içeren muhakkak bölgelerden hala yalnızca banka havalelerini kabul ediyor. Pornhub’ın kripto para ünitelerine dalması, MasterCard ve Visa üzere ödeme sürece şirketleri tarafından yapılan son yasakların akabinde geldi.

Başa dön tuşu