Popüler Analist, Yılın En Çok Gelecek Vaat Edeni Olacağına İnandığı Küçük Altcoin Projesini Açıkladı

Coin Bureau’nun anonim sunucusu, bilhassa düşük hacimli bir altcoin’in yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Analist ve trader olan Coin Bureau, yeni bir görüntüsünde 435.000 abonesine bir kimlik toplama protokolü olan Litentry’nin (LIT) dikkate bedel bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığını söylüyor:

“Küçük hacimli altcoin cevherlerinin peşine düştüğümde, aradığım birkaç şey var, bir ortaya geldiğinde para kazanma bahtını kıymetli ölçüde artıracak faktörler.

Bunlar, güzel desteklenen bir token’a sahip daha az doygun bir ekosistemde inşa edilirken, acil bir sorunu çözme, bunu birinci yapanlardan biri olma üzere faktörleri içeriyor. Ve son vakitlerde bulduğum ve bu kriterleri karşılayan en umut verici projelerden biri de Litentry.”

CoinGecko’ya nazaran, piyasa pahasına nazaran 186. sıradaki altcoin LIT, son yedi günde %23.7 düşüşle 8.69 dolardan süreç görüyor. Protokol, Substrate üzerine inşa edildi ve projenin Lite Paper’ına nazaran “merkeziyetsiz tanımlayıcı (DID) toplama, doğrulama ve kredi hesaplama/derecelendirme” gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Coin Bureau analisti, projenin DeFi’daki bir eksikliği giderdiğini söylüyor:

“Beni Litentry’ye sahiden çeken şey, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında çözdükleri sıkıntıydı. Rastgele bir ekosistemde benzeri kimlik temelli doğrulamalar sunan bir proje görmemiştim yahut duymamıştım.

Cüzdan adreslerinin eşsiz kimliğini doğrulayabilmek, DeFi’nin eksik bir istikametiydi ayrıyeten merkezileştirilmiş finansın dayandığı öbür birçok hizmeti sunuyor.”

Analist, Polkadot ile bir münasebet kurmaya yönelik olduğu için projede bilhassa yükselişe geçeceğine inanıyor:

“Bunun Polkadot’ta parachain olarak başlatılacak bir proje olduğunu düşünmelisiniz. Burada ne kadar talep potansiyeli olduğunu anlamak için Polkadot tabanlı projelerin heyecanına bir göz atmanız kâfi.

Polkadot’a dayalı DeFi token’larının, 2020’de Ethereum ekosisteminde gördüklerimize benzeri bir fiyat takdiri görebileceğine dair artan bir his var. Buna inanıp inanmamanız kıymetli. Piayasa buna inandığı sürece, fiyat ivmesinin artması olasıdır.”

Başa dön tuşu