Popüler Analist, Cardano (ADA) İçin Büyük Fiyat Hedefini Açıkladı

Kripto para stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, akıllı kontrat platformu Cardano (ADA) için büyük fiyat maksadını açıkladı. Analist yeni görüntüsünde, 2017 boğa piyasasının mevcut boğa döngüsüne kıyasla sönük kalacağını söyledi:

“Genel olarak kripto para üniteleri için çok güçlü bir temel devrin içinde olduğumuz göz önüne alındığında, genel olarak 2017’de sahip olduğumuz bu boğa basamağı, şu anda sahip olduğumuz döngüye kıyasla küçük kalacak.”

Kripto para stratejisti, 1990’ların sonundan 2000’lerin başına kadar Dotcom balonunun toplam bedelini inceleyerek, Bitcoin (BTC) ve Cardano dahil olmak üzere, tüm kripto para piyasasının gelecekteki pahasını iddia etmeye çalışıyor:

“Kripto para piyasasının şu anki değerlendirmesi 2 trilyon dolarken, muhtemelen tüm finansal sistemi tekrar şekillendirebilecek blokzincirinden daha az pahalı olan Dotcom balonu, 10-12 trilyon dolardı yani bundan 6x daha fazlaydı. Münasebetiyle, piyasada asgarî 6x üzere bir beklentiniz varsa, Bitcoin neredeyse 400.000 dolara, 330.000 dolara kadar ulaşabilir. Ve şayet bu fiyat tahlilini Cardano’ya uygularsanız, Cardano’yu buradan 6x yükselten 7.00 dolar düzeyine götürecektir.”

Analist ayrıyeten BTC paritelerinin sıkıntı uyandığına ve bu basamakta kat edilecek çok yol olduğuna dikkat çekti:

“Bu nedenle, Cardano’nun 10 dolara gideceğini gösteren bir projeksiyonu buradan hesaplamak o kadar da garip değil. Bilhassa de gerçeği göz önünde bulundurursak, bunu geçen hafta birçok kere söyledim, bilhassa de Cardano ve çoğunlukla tüm Bitcoin pariteleri göz önüne alındığında zar sıkıntı uyanıyorlar. Hasebiyle Bitcoin pariteleri için daha kazanılacak çok şey var.”

Van de Poppe, Cardano’nun hem USD hem de BTC paritesindeki rastgele bir düzeltmesinin, trader’ların kripto para tarihindeki en büyük boğa piyasasına hazırlanırken sağlam giriş noktaları elde etmelerine müsaade vereceği için “büyük bir fırsat” olduğunu vurguluyor.

Başa dön tuşu