Popüler Analist, Bu Yılın En İyi Performans Gösterenleri Olacağını Düşündüğü 7 Altcoin Projesini Açıkladı

Analist ve trader Austin Arnold, 2021’de kripto para piyasasının geri kalanından daha uygun performans göstereceğini iddia ettiği birkaç altcoin projesine ışık tutuyor.

Altcoin Daily YouTube kanalını yöneten Arnold, 472.000 abonesine bu yıl yedi kripto varlığının çok yükselebileceğini, zira altcoin çılgınlığının devam ettiğini ve bir numaralı seçimi Ethereum’un (ETH) ise 1.900 doları geçtiğini söylüyor.

Akıllı mukavele platformunun neden bir numaralı tercihi olduğuna gelince, Arnold şu anda borsalarda tutulan Ethereum ölçüsünün yükseliş sinyali olan 16 ayın en düşük düzeyinde olduğuna dikkat çekiyor. Ek olarak, Coinbase kullanıcıları artık borsada Ethereum 2.0 staking mükafatları kazanabiliyor ve %7.5 APY elde edebiliyor.

Arnold ayrıyeten, NFT’lerin yükselişinin ve Ethereum platformu ile özdeşleşmesinin varlık için son derece olumlu olduğuna inanıyor:

“Piyasadaki iniş çıkışlara hazırlıklı olun… öforik yükselişler ve ruhu parçalayan düşüşler ancak bu durumda NFT’lerin büyük bir boğa koşusu için hazırlandığını söyleyebilirim… bu bir NFT boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi? elbette… bu bir Ethereum boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi?”

Trader’ın listesindeki bir sonraki proje, The Graph (GRT) indeksleme protokolü. GRT bu yıl büyük bir artış görmesine karşın, yaklaşık 3 milyar dolarlık bir piyasa pahası yakaladı. Trader, projenin bu yıl daha fazla yükseleceğine inanıyor.

Arnold’a nazaran proje, sadece sekiz yeni katman bir blokzinciri ile entegrasyonu araştırmakla kalmıyor, tıpkı vakitte grafiğin GRT token’ının şu anda yükseliş konsolidasyon periyodu işaretleri gösterdiğine inanıyor ve muhtemelen düzgün bir giriş fiyatı sağlıyor.

Arnold’un yükseleceğine inandığı üçüncü altcoin, Ethereum rakibi Polkadot (DOT). Proje, yeni tepelere ulaşmaya devam ederken, akıllı mukavele platformunun daha fazla dikkat çekmesine neden olan detaylı yol haritasını kısa mühlet evvel açıkladı. Bu hafta, DOT tüm vakitlerin en yüksek düzeyini yine belirledi.

Merkeziyetsiz borsalar (DEX) Pancake Swap’ın ve Uniswap’ın ilgili CAKE ve UNI token’ları Arnold’un listesindeki dördüncü ve beşinci altcoin projeleri:

“Merkeziyetsiz borsalar hakkında nasıl optimist olmayabilirsiniz? PancakeSwap dün günlük süreç hacminde 400 milyon doları aştı. Kısaca dünyanın en büyük ikinci DEX’i oldu…

Uniswap, DeFi patlamasının ortasında kümülatif hacimde 100 milyar dolara ulaştı”, bu nedenle Uniswap, yüksek Ethereum fiyatlarına karşın, insanların ona akın ettiğini görmeye devam ediyor…

Sonuçta, sonunda hangi merkeziyetsiz borsanın kazandığını görmemiz gerekecek. Her şey olabilir -biz bu şeyin yabanî batısındayız. Bu kripto paraların birçoklarının bir fiyat geçmişi yok ve gelecekte ne kadar büyüyebilecekleri hakkında hiçbir fikrimiz yok… ya da sıfıra gidip gitmeyeceklerini bilmiyoruz.”

Arnold’un listesinin altıncısı, dünyanın her yerindeki bilgisayarlara veri depolaması için ödeme yapan merkeziyetsiz depolama bilgi ağı Filecoin (FIL). Arnold, altcoin’in değerli bir ese case’i olduğunu söylüyor -verileri merkezi yapıdan uzaklaştırarak ve inançta tutmaya yardımcı olmak.

Son olarak Arnold, Celsius’un (CEL) abonelerinin birçoklarının kullandıklarını ve platformun hayranı olduklarını söylediği bir proje olduğunu söylüyor. Trader, merkeziyetsiz lending platformlarının popülaritesini sergileyerek, platformun 250 milyon dolar kıymetinde ödül dağıttığını söylüyor.

Başa dön tuşu