PEPE’den Sonra Bu Meme Coin Uçuyor: 3 Borsa Listeledi!

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere son haftaların en çok tercih edilen coinleri, meme coin projeleri olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere PEPE, piyasaya çıktıktan hemen sonra birçok yatırımcının gözdesi oldu ve kurbağa temalı coin 6 gün içerisinde yüzde 514 değer kazandı. Son olarak piyasalara yeni giren REKT, birçok yatırımcının izleme listesinde yer aldı ve popüler meme coin anlık olarak yüzde 90 değer yükseliş yaşadı! Peki, sırada ne var? İşte detaylar…

Kripto para piyasası meme coin projeleri ile çalkalanıyor!

Bildiğiniz üzere son haftaların popüler coin’leri, meme coin projeleri olarak karşımıza çıkıyor. PEPE ile başlayan akımı devam ettiren popüler meme coin REKT, son 24 saat içerisinde yüzde 90’ın üzerinde değer kazandı ve birçok yatırımcının listesinde yer aldı. Arbitrum tabanlı token sadece birkaç gündür piyasada olmasına rağmen kayda değer bir takipçi kitlesi oluşturdu. Çoğu memecoin gibi, belirli bir amacı yok, web sitesi tamamen “get rekt” mem’i ile alakalı olduğunu söylüyor. Projenin yaptığı açıklama ise şu şekilde:

REKT’te yatırımın sıkıcı değil, heyecan verici olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, risk almak, eğlenmek ve hatta belki de yol boyunca biraz “get rekt” yapmak isteyen insanlar için tasarlanmış bir coin yarattık.

Kripto Para Mücevherleri 3 Coin

Rekt, İngilizce bir kelime olan ‘Wrecked’ kelimesinin kısa kullanımıdır. Mahvolmak, yıkılmak gibi anlamlara gelir. Kesin kullanım durumlarının olmamasına rağmen, meme coin birkaç merkezi borsanın kullanıcıları için listelediğini gördü. AscendEX kripto borsası, işlemler için bir REKT/USDT işlem çifti listelediğini duyurdu. Firma, para çekme işlemlerinin 24 Nisan’dan itibaren kullanıcıları için kullanılabilir hale geleceğini de sözlerine ekledi. Daha az bilinen bir başka borsa Lbank.com da REKT coini listelediğini duyurdu.

Memecoin’i listeleyen belki de en büyük borsa Justin Sun destekli Poloniex’tir. Kripto işlem platformu, REKT’i ağırlamaktan heyecan duyduğunu söyledi ve hemen işlemlere hazır olacağını ekledi. Bu arada MEXC Global, REKT’i 10x kaldıraçla vadeli işlem işlem için de listeledi. REKT’i listeleyen diğer borsalar arasında BitGet ve merkezi olmayan değişim platformu Uniswap yer alıyor.

REKT Fiyat analizi

CoinMarketCap verilerine göre, üçlü listelemenin ardından REKT’in değeri tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00000003935 dolara yükseldi. Ancak, yazı yazıldığı sırada 0,00000003389 dolara geri çekildi. Birçok yatırımcı tarafından “pumplanan” bu altcoin için uzmanlar, dikkatli olunmasını önerirken, yapay zeka botlarının tahminleri ise dikkat çekti. Maksimal Çıkarılabilir Değer botu olarak adlandırılan bot, WOJAK ve PEPE coin’lerinin değerinin kısa bir süre içinde sırasıyla yüzde 80 ve yüzde 200’ün üzerinde yükselmesinin ardından, iki meme coin projesinin de bu “pump hareketinden” yararlandığını tespit etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu