NYU Bu Altcoin ile ‘Web3 Ortaklığı’ Kuruyor: Fırladı! – Altcoinhaberi.com

Bu altcoin seyri, öğrencileri Web3 araçlarıyla çalışma konusunda uygulamalı deneyimle endüstrinin altında yatan teknolojiyle tanıştırır.

Bu altcoin ortaklık duyurdu

Eğitim, kripto ve Web3 alanı söz konusu olduğunda birçok kişi için iyi bilinen bir giriş engelidir. Bu, özellikle bu yeniliklere güç veren temel teknoloji anlaşıldığında geçerlidir.

New York Üniversitesi’ni oluşturan okullardan biri olan New York University School of Professional Studies (NYU SPS), sektördeki ortaklarla birlikte öğrenciler ve öğretim üyeleri için yeni bir “Web3 Öğrenim Atölyesi” başlatmak için Near Foundation ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık sonrası Altcoinhaberi.com verilerine göre NEAR, %8.20 artışla 2.56 dolardan işlem görmektedir.

Bu süreç, NYU SPS Preston Robert Tisch Küresel Spor Enstitüsü’nden çıkıyor. Çalıştay, Web3 ve blockchain teknolojileri ile spor endüstrisi arasındaki kesişime bakan belirli bir açıya sahip olacak. NYU SPS Dekanı Angie Kamath, üniversitelerin topluluklarını ‘her sektörde başarıya’ hazırlama sorumluluğu olduğunu söyledi. Yapılan açıklamada şunlar söylendi:

“Web3 ve blockchain teknolojilerinin sadece spor endüstrisinde değil, hayatımıza dokunan her sektörde büyük bir rolü olacak.”

Bu süreçte, blockchain ve dijital varlıkların temellerine ve bunların spor dünyasındaki faydalarına değiniyor. Bu sürece katılanlar, Near ekosisteminin kurucu ortağı Michael Kelly tarafından öğretilen uygulamalı deneyime maruz kalacaklar.

Küresel eksiklik olduğunu belirttiler

Ek olarak, NYU SPS’ye katılan öğrenciler, Near platformunda merkezi olmayan bir uygulama aracılığıyla yeni, NFT ödülleri almaya hak kazanacak. NYU, blockchain ve Web3 teknolojileri hakkında bir müfredat sunan ilk okul olmasa da Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversitelerden biridir.

Avustralya’daki eğitimciler kısa bir süre önce Web3 endüstrisinde eğitim alan ‘nitelikli insanlar’ konusunda küresel bir eksiklik olduğunu belirten bir bildiri yayınladılar.

Blockchain Academy International’dan Huxley Peckham, 60 endüstrinin bir şekilde blockchain teknolojisini uyguladığını ve blockchain eğitiminin ‘yeni nesil stratejistler ve danışmanlar’ için önemli olduğunu vurguladı.

Binance Charity, 30 binin üzerinde Web3 bursu sağlayacak

Binance’in hayırsever kolu Binance Charity, 2023’te Web3’te kariyer yapmak isteyen öğrencilere 30.655 burs finanse edecek. Binance Charity Bursiyer Programı (BCSP), teknolojiden anlayan öğrencilerin gereksiz mali engelleri aşmak zorunda kalmadan becerilerini geliştirmelerini sağlayacak ücretsiz Web3 eğitim ve öğretim kursları sağlayacak.

Blog yazısı, 82.000’den fazla başvuranın, yaklaşık %37’lik bir kabul oranına eşit olan bir sonraki BCSP kohortunun bir parçası olmakla ilgilendiğini belirtti. Katılan eğitim ortakları arasında Batı Avustralya Üniversitesi, Kıbrıs’taki Lefkoşa Üniversitesi, Almanya’daki Frankfurt School of Finance & Management ve Nijerya merkezli teknoloji merkezi Utiva yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu