Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin 42x Yapabilir!

Milyon aboneli altcoin analisti Ben “BitBoy” Armstrong, uçuk bir XRP tahminine destek verdi. BitBoy’u harekete geçiren, ünlü melek yatırımcı Evan Luthra’nın attığı bir tweet oldu. Luthra, BTC’yi geride bırakan XRP için topluluktan yeni fiyat tahminleri istiyor…

Ünlü isimler XRP için 42x’lik hedef belirledi

Bir melek yatırımcı olan ve Forbes 30 listesinde yer alan Evan Luthra, en son tweet’in de, “XRP, BTC işlem hacmini geçti. Artık en yüksek hacimli kripto para birimi. Şimdi Ripple için fiyat hedefiniz nedir?” diye sordu. Gerçekten de XRP son bir aya göre BTC ve ETH’yi geride bıraktı.

son 1 ayda kripto para işlem hacimleri - kriptokoin

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız 13 Temmuz’un Ripple zaferi, piyasa köklü değişikliklere neden oldu.

BitBoy altcoin rallisi için tarih verdi

Milyon aboneli analistin cevabı, “15 dolar makul. Sanırım 18 aydan fazla olduğunu düşünüyorum. Halka arz edilirlerse ve doğru zamanlanırlarsa, bence 35 dolara kadar çıkabilir” oldu. BitBoy’un tahmininin merkezinde, XRP’nin uzun vadeli büyüme potansiyeline olan inancı yatıyor. 15 dolarlık fiyat tahmini, mevcut XRP fiyatından %1.720 gibi büyük bir artış anlamına geliyor.

Bu iyimserlik, XRP için bir miktar netlik sağlayan Ripple’ın son yasal zaferiyle desteklenmektedir. Dikkat çekici bir şekilde, BitBoy’un coşkusu 15 dolarda durmadı. Çünkü Ripple bir İlk Halka Arz (IPO) ile devam ederse ve stratejik olarak zamanlarsa, XRP’nin fiyatının potansiyel olarak 35 dolara ulaşabileceğini öne sürdü. Bu hedefe ulaşmak, %4.200’lük şaşırtıcı bir artış gerekiyor.

Ripple’ın yaklaşan halka arzına ilişkin söylentiler yeni değil

CEO Brad Garlinghouse, SEC davasından önce bu olasılığa işaret etmişti. Bununla birlikte, BitBoy, kripto piyasasının doğasında var olan öngörülemezliği kabul ediyor. Bu nedenle, bu tür tahminlere dikkatle yaklaşmak çok önemlidir. Kripto fiyatları, fiyat dalgalanmaları ve çeşitli dış etkenlere karşı duyarlılıkları ile ünlüdür. Bu da doğru tahminleri zorlu bir görev haline getirir. BityBoy şunları ekliyor:

Hata yapmayın… o kadar yükselmeyebilir… ancak XRP, bir tür anlamsız, intikamcı SEC çekiciliği dışında, bu döngü tüm zamanların en yüksek seviyesini kırıyor.

Ayrıca, BitBoy’un XRP’nin potansiyeline ilişkin iyimser bakış açısı tamamen yeni değil. Nisan ayında, SEC davasında olumlu bir sonuca bağlı olarak XRP’yi bir sonraki boğa koşusu için en iyi altcoin seçimi olarak belirlemişti. Olumlu gelişmeler serisi, XRP’ye çok ihtiyaç duyduğu yasal ve düzenleyici netliği sağlayacak. Bu da potansiyel olarak büyüme için daha fazla katalizör görevi görecektir.

Bunlara dikkat

BitBoy başka bir tweet’te, “Bu döngüde her şey ATH’yi kırıyor” diyen bir Twitter kullanıcısına tepki gösterdi. Analist, böyle düşünmediğini söyleyerek bu tür altcoinler için seçimlerini açıkladı: “Solana, Dogecoin, Shiba, hepsi potansiyel olarak bu listede. Son döngüde yeni bir döngü oluşturmayan önceki ilk 10 coin: NEM, NEO, Dash, BCH, XRP (haklı olarak) vb. Geçen döngüde yaptığım aynı tuzağa düşmeyin. Her şey performans göstermiyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu