Milyarderlerin Aldığı Altcoin, Yeni Ortaklık Duyurdu! – Altcoinhaberi.com

Mark Cuban gibi teknoloji milyarderlerinin radarında olan bir altcoin projesi, Meta ve Starbucks gibi bir dizi yüksek profilli ortaklığı bir yenisini daha ekledi.

Doritos, yeni NFT’leri için bu altcoin ağını tercih etti

Yeni bir duyuruya göre Doritos, Polygon ağında NFT yayınlamayı planlıyor. Cips üreticisi, kısa süre önce Decentraland’da metaverse deneyimi başlattı. Şirket, Dorito Triangle Metaverse Studio’yu dünya geneline açık tutuyor. Etkinlik 8 Şubat’ta başladı ve 10’una kadar devam edecek.

Decentraland üzerinde düzenlenen etkinlikle birlikte, Doritos’un resmi Twitter hesabından yayınladığı duyuruya göre, yeni NFT’ler için Polygon (MATIC) ağı tercih edildi. Decentraland metaverse deneyimi için tercih edilirken, Polygon, düşük işlem ücretleri nedeniyle NFT’lerde baş rol oynayacak.

Decentraland üzerindeki metaverse deneyimi, kullanıcıların kendilerini oyunda temsil edecek kendi NFT avatarlarını oluşturmalarına olanak tanıyor. Oyuncular kostümlerin, saçlarının, kıyafetlerinin ve ayakkabılarının rengini değiştirebilir ve ayrıca farklı aksesuarları deneyebilirler.

Ayrıca, 3D avatarlarının karşısına adlarını yazdıktan sonra, metaverse’de keşif turuna başlayacaklar. Topladıkları oyun puanına bağlı olarak, Takashi Murakami ile RTFKT’den Clone-X #12118 ve Larva Labs’tan Meebits #24 karışımı da dahil olmak üzere iki NFT avatarından birini kazanma şansına sahipler.

Polygon (MATIC), yüksek profilli şirketlerin ilk tercihi

Doritos artık NFT ürünlerini piyasaya sürmek için Layer 2 Ethereum ölçeklendirme protokolüyle iş birliği yapan ana akım markalar arasında Reddit, Starbucks ve Cymbiotika gibilerine katılıyor. Polygon’un kurucu ortağı ve CEO’su Sandeep Nailwal, Doritos’u şirketinin hızla büyüyen ekosisteminin en son üyesi olarak kabul ederek, Twitter’dan tebrik mesajı yayınladı. Kurucu ortaklardan Mihailo Bjelic, bu işbirliğinin Web3 pazarlamasında yaygın olan “ortaklık için ortaklık” ile hiçbir ilgisi olmadığının altını çizdi:

Diğer birçok küresel markanın yanı sıra onların da Polygon Labs’ın bizdev etkinliği veya yardımı olmadan Polygon’u kullanmaya başlamaları ilginç! Organik ana akım benimseme, en iyi ana akım benimsemedir

Bu arada, Polygon’un geçtiğimiz aylarda Solana tabanlı en büyük NFT projelerini kendine çektiğine yer verelim. Solana’dan ayrılık, FTX’in iflasının ardından meydana gelen fiyat çöküşüne bağlansa da, Polygon ekonomik ve hızlı bir ağla piyasadaki yeni NFT merkezlerinden biri haline geliyor. Ayrıca, Meta ve Diasney gibi sayısız ortaklığında yanında, ilk Nike dijital spor ayakkabı stüdyosu .SWOOSH’un ortağı olduğunu belirtelim. Bu stüdyoda spor ayakkabı severler, yeni ayakkabı koleksiyonları oluşturmak için Nike tasarımcılarıyla işbirliği yapabilir. Altcoinhaberi.com olarak Polygon’un geçen yıldan bu yana imza attığı ortaklıklara bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu