Mart’ta Bu Seviyeler Bekleniyor! – Altcoinhaberi.com

Kripto para piyasasında düzenleyici baskının ve Federal Reserve’in şahinleşeceği endişelerinin ortasında temkinli bir iyimserlik hakim. Bu ortamda PricePredictions’taki makine öğrenimi algoritmaları, Mart ayı başlangıcı için SHIB, XRP ve Bitcoin fiyatlarını tahmin ediyor.

Yapay zeka, Mart için XRP fiyatını belirliyor

XRP, değerde devam eden bir artış veya düşüş olasılığı nedeniyle tokenin fiyat pozisyonunun istikrarsız kalmasına rağmen, şu anda yükseliş duyguları tarafından yönlendiriliyor. Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere XRP, özellikle yasal cepheden yakından izlenen tokenler arasında öne çıkarken, topluluk, tokenin nasıl performans göstereceğiyle ilgilenmeye devam ediyor.

Bu bağlamda, XRP’nin fiyat projeksiyonu ile ilgili olarak bir kripto izleme platformu PricePredictions’taki makine öğrenimi algoritmalarının tahminine baktık. Platformun 30 günlük fiyat tahmininde 21 Şubat’ta alınan verilere göre, XRP’nin 1 Mart 2023’te 0,3910’dan işlem görmesi muhtemel. XRP’nin yayınlanma anındaki fiyatıyla karşılaştırıldığında, öngörülen değer yaklaşık %1’lik küçük bir artışı temsil ediyor.

SHIB
XRP 30 günlük fiyat tahmini / Kaynak: PricePredictions

Özellikle tahmin, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeleri dikkate alıyor.

Yapay zeka, Mart için Bitcoin fiyatını belirliyor

Kripto para piyasası geçen hafta önemli kazanımlar kaydederken, kripto traderları ve yatırımcılar, Bitcoin’in (BTC) fiyatının, makine öğrenimi algoritmaları tarafından yapılan tahminler dahil olmak üzere mevcut verilere göre 2023’ün üçüncü ayının başında nerede olabileceğini ölçmeye çalışıyor. Bu bağlamda PricePredictions’taki makine öğrenimi algoritmaları, Bitcoin’in 1 Mart 2023’teki fiyatının 24.934 dolar olacağını tahmin ediyor.

SHIB
Bitcoin 30 günlük fiyat tahmini / Kaynak: PricePredictions

Dolayısıyla makine algoritmaları, Bitcoin’in mevcut fiyatı olan 24.513 dolardan %1.72 daha yüksek işlem göreceğini tahmin ediyor.

Yapay zeka, Mart için SHIB fiyatını belirliyor

Meme coin’i Shiba Inu (SHIB), artan düzenleyici belirsizliğin tetiklediği genel piyasa gerilemesinden etkilenmiş gibi göründükten sonra bir dizi yükseliş hissi ifade ediyor. Mevcut durumda, SHIB yakın gelecekte nasıl performans göstereceğine ilişkin olarak yatırımcıların tokeni yakından takip etmesiyle son zamanlarda sürekli kazançlarını sürdürdü.

Bu doğrultuda, kripto para izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmaları, 20 Şubat’ta alınan verilere göre, SHIB takipçilerinin varlığın önümüzdeki günlerde yükseliş ivmesiyle devam edeceğini ve 1 Mart 2023’te 0,000014 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Fiyat projeksiyonu, yayınlanma sırasındaki token değerinden yaklaşık %8’lik bir artışı temsil ediyor.

SHIB
SHIB 30 günlük fiyat tahmin grafiği / Kaynak: PricePredictions

Shiba Inu’nun önümüzdeki günlerde boğa ivmesini sürdürme yeteneği genel piyasa hareketine bağlı olsa da, varlık aynı zamanda sürekli bir yükseliş yörüngesine ilham vermek için ağ faaliyetlerine de güveniyor. Gerçekten de topluluk, çıkış tarihi belirsizliğini koruyan Shibarium adlı katman-2 ölçekleme çözümünün piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu