Kritik Bitcoin Seviyelerini Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Çöp!

Kripto para piyasası, önemli bir güncelleme olan Ethereum Şangay yükseltmesinin sorunsuz gerçekleştirilmesi ve beklentilerin altında gelen ABD ÜFE verilerinin ardından genel olarak yeşil bölgede ilerliyor. Bununla birlikte kripto para cephesinde sular henüz durulmuş değil. Buradan hareketle Bloomberg stratejisti Mike McGlone yaklaşan ekonomik ‘kasırganın’ ortasında iki altcoin projesi hakkında uyarıda bulunuyor.

Bu iki altcoin ve benzerleri çöp! Bitcoin 1 numara

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti ve başarılı Bitcoin tahminleriyle tanınan Mike McGlone, yaklaşan ekonomik rüzgarlardan bahsediyor ve bu ortamda piyasa değerine göre en büyük iki meme coin hakkında bir uyarı yapıyor. Stratejistin isabetli tahminleri için Altcoinhaberi.com’un bu makalesine bir göz atınız. Yeni bir Wolf of All Streets yuvarlak masa tartışmasında McGlone, Bitcoin’in (BTC) diğer kripto varlıklarından daha iyi performans göstermeye devam etmesini beklediğini söylüyor. Ayrıca stratejist, popüler meme conin’leri Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) çöpe atılması gereken “saf spekülasyon makineleri” olduğunu ileri sürüyor. McGlone, açıklamalarına şu şekilde başlıyor:

Federal Reserve sıkılaşıyor, ekonomi resesyona giriyor. Peki böyle bir ortamda ne yapmanız gerekiyor? Satmak! Benim önerim sadece satmak…Eğer bir kasırga görürsem, bunu söylemem gerekir. Ancak Bitcoin’in tüm kriptolardan daha iyi performans göstermeye devam etmesini bekliyorum. Öte yandan 22.000 kripto ve Dogecoin ve Shiba Inu gibi şeyler… Bu, sistemde temizlenmesi gereken fazlalığı gösteriyor.

Altcoin

Mike McGlone’a göre bu, 30’lu yıllarda sona eren 1929 çöküşüne, 2000’de olanlara, dot.com balonuna kadar geçmişte yaşadığımız neredeyse her büyük pompa ve likiditede olanların bir göstergesi. Bu konunun kripto para piyasasıyla benzerliği hakkında stratejist, şu değerlendirmeyi paylaşıyor:

Bu aşırı likidite ve risk varlıklarından ve aşırı spekülasyondan kurtulmanız gerekiyor. Dogecoin ve Shiba Inu saf spekülasyon makinelerinden başka bir şey değil… Önemli olan yüz kripto var ve bir numara Bitcoin.

Altcoin

Bunlardan kurtulmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz

Bloomberg stratejisti Mike McGlone ayrıca ciddi bir borsa düzeltmesinin Bitcoin’i ve daha büyük ölçüde spekülatif kripto varlıklarını olumsuz etkileyeceğini söylüyor. McGlone’a göre, spekülatif dijital varlıklardan kurtulmak kripto endüstrisinin meşruiyet kazanmasına yardımcı olacak. Stratejist, bu konudaki düşüncelerini şu şekilde açıklıyor:

Borsa, S&P 500 yüksek bir hızla düştüğünde, ki bence düşecek, her şey birbiriyle ilişkili… Bu başladığında, Bitcoin muhtemelen oldukça önemli baskılar görecek. Ancak diğer tüm kriptolarda, sadece ‘aptalca spekülasyon olanlarda’ çok daha fazla baskı göreceğiz. Ve belki de sonunda onları temizleyeceğiz. Bu alanın meşru bir alan olabilmesi için bunlardan kurtulmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu