Kripto trader’ı, popüler memecoin ile ilgili uyardı

Kripto trader’ı ve analisti Altcoin Sherpa, son dönemin ünlü memecoin’i BONK’un düşüş eğiliminde olduğunu dile getirdi.

X takipçilerine seslenen trader, BONK’un bir “Dead Cat Bouncing” (ölü kedi sıçraması) içinde olabileceğini ifade etti. Bu terim, düşen bir varlığın fiyatındaki kısa süreli bir artışı tanımlamak için kullanılır.

“BONK için bir ölü kedi sıçraması geliyor gibi görünüyor. Bu gerçekleştiğinde diğer Solana memecoin’lerinin de benzer bir mini ralliye çıkacağını tahmin ediyorum. Bu süre içinde bu varlıklardan çıkmak için iyi bir dönem olacak. BONK’un yine güçlü bir yükseliş yaşayacağına inanıyorum ancak bu biraz zaman alabilir.”

bonk 1 2

Fiyat grafiğine bakan trader, BONK’un 0,00000989 dolar seviyesinin altına düşeceğini ve yaklaşık 0,0000170 dolara sıçrayacağını ve ardından tekrar 0,00000989 doların altına ineceğini iddia etti.

Trader, diğer memecoin’lerin de BONK’un trendini takip edeceğini söyledi ancak BONK’un gelecek yıl yükseliş eğiliminde yer alacağına dikkat çekti.

“BONK’ta bir ölü kedi sıçraması olduğunda diğerleri de kaçınılmaz bir şekilde onu takip edecek. Ancak sonuç olarak daha düşük seviyeler olacak.”

BONK, yazı kaleme alındığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre 0,00001432 dolar üzerinden işlem görüyor.

Başa dön tuşu