Kripto Para Milyarderi, Bitcoin Yükselişi İçin Tarih Verdi! – Altcoinhaberi.com

Yatırım şirketi SkyBridge Capital ve düşünce liderliği forumu SALT’ı kuran Wall Street bankacısı Anthony Scaramucci, 2023’ün Bitcoin ve altcoin endüstrisi için “iyileşme yılı” olacağına olan inancını koruyor. İşte detaylar…

Scaramucci, kripto para alanı için iyimser

2022’de kripto varlıklar için korkunç bir yıl olduğunu, milyarların piyasadan silindiğini, birkaç şirketin kapandığını ve Bitcoin’in değerinin yaklaşık yüzde 60’ını kaybettiğini tartışmıyor. Ancak Arab News’in haftalık güncel olaylar talk-show’u “Frankly Speaking”e katılarak şunları söyledi: “Kripto endüstrisi için iyi haber, işlerin çok hızlı ilerlemesi.” Ardından Scaramucci, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bitcoin söz konusu olduğunda, muhtemelen şu anda kabaca yüzde 30 ila 40 arttı. Volatil, bu yüzden çok hareket ediyor. Ancak kripto para birimi için yıla çok iyi bir başlangıcı oldu… . Şubat ayında hafif bir gerileme oldu, ancak kripto pazarları güçlü kalmaya devam ediyor. Bunun kripto için bir toparlanma yılı olacağı konusundaki görüşümü koruyorum.

Ünlü Bitcoin Borsası, Bu İşlemleri Durduruyor: Tarih Açıkladı!

İkinci Investopia konferansına katıldığı Abu Dabi’den konuşan Scaramucci, röportajda çok çeşitli konulara değindi, Körfez bölgesindeki ekonomik fırsatlara övgüde bulundu ve SALT konferansını Riyad’a taşıma planlarını doğruladı. Birçok önemli iş adamında olduğu gibi, ekonomik iniş ve çıkışlardan payına düşeni aldı. Geçen yıl, Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz gibi kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried, Scaramucci tarafından kurulan bir yatırım şirketi olan SkyBridge Capital’in yüzde 30’luk hissesi için 45 milyon dolar ödedi.

Scaramucci’nin Bitcoin borsası FTX yorumu

Anlaşma, FTX iflas ettikten sonra suya düştü ve eski milyarder, Aralık ayında elektronik dolandırıcılık, kara para aklama ve kampanya finansmanı ihlalleri de dahil olmak üzere bir dizi suçla karşılaştı. Peki, Wall Street’in en zorlu yatırım bankacılarından biri olarak, işinin yüzde 30’unu SBF’ye verme kararını hayatının en kötü anlaşması olarak mı görüyor? “İşi ona (SBF’ye) vermedim. İşletmeyi satın aldı ve bunun için 45 milyon dolar ödedi,” dedi.  2017’de Trump yönetiminde de kısa bir süre görev yapmış olan Scaramucci, “Şu anda iflas mahkemesinden bunu geri alma sürecindeyiz” dedi. Ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Ona güvendim. Babasına yakındım, ikisi de Stanford Hukuk Fakültesi’nde kadrolu profesör olan annesiyle vakit geçirme fırsatım oldu. Bu benim için gerçek bir ihanetti. Temelde birçok farklı varlık için bir borsa ve tokenleştirme modeli olan yeni nesil bir kripto para birimi değişimi kuracağını düşündüm. Ama tabii ki o bir sahtekardı. Ve bu ortaya çıktığında çok hayal kırıklığına uğradım.

Bu 2 Altcoin İçin Plan Açıklandı: İskontolu Satılacak!

Scaramucci, bu konuda önemli bir noktaya parmak basmak istediğini söyledi. “SBF’yi Suudi Arabistan’a getirdim. Bunu yapmasaydım, bu dolandırıcılığın bu kadar çabuk ortaya çıkacağını düşünmüyorum, ”dedi. “Bazen her şey bir sebepten dolayı olur. Bazı şeylere iyimser bir bakış açısı var. Ama bu kesinlikle benim en kötü iş anlaşmamdı. Hiçbir şeyin bunun ne kadar kötü olduğu bir duruma tekrar yaklaşacağımı sanmıyorum,” diye ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu