Kısa sürede patlama yaptı! •

Almanya’nın ev sahipliğinde 14 Haziran-14 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek EURO2024, kripto endüstrisini kasıp kavurmaya başladı.

1980 yılından bu yana Avrupa şampiyonalarında sahne alan maskotlar, organizasyonları daha eğlenceli hale getiriyor. UEFA, şampiyona öncesinde maskotun isminin belirlenmesi için internet sitesinden bir anket başlatmış ve sonuçlar 3 Temmuz 2023’te açıklanmıştı.

memecoin euro2024

Çocuklar ALBART’ı seçti, memecoin’i uçtu gitti!

UEFA Okullarda Futbol programı aracılığıyla UEFA.com kullanıcıları ve Avrupa çapındaki çocuklar arasında yapılan oylamanın ardından oyların yüzde 32’sini alan Albert, ilk olarak Haziran 2023’te Gelsenkirchen’de Alman taraftarlara tanıtıldı.

EURO2024’te tam on gün kalmasıyla birlikte Solana ekosistemindeki ALBART isimli bir memecoin doğrudan harekete geçti. 28 Mayıs’ta 0,004451 dolardan işlem gören ALBART, turnuvaya yaklaşılması eşliğinde yükseliş ivmesi yakaladı. İlk patlama yaptığı fiyata göre yalnızca 4 dört gün içinde yüzde 637 artan ALBART, EURO2024 eşliğinde bir süre daha adından söz ettirecek gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Başa dön tuşu