İşte Bu Hafta Kilit Açacak 8 Altcoin!

Bu hafta, altcoin piyasasını etkilemesi beklenen birkaç önemli token kilidini açma etkinliğine tanık olmaya hazırlanıyor. Token Unlock verileri, RON ve AVAX’ın ön planda olacağını ve önemli miktarda tokenin piyasaya sürüleceğini ortaya koyuyor. Ayrıca, 1inch (1INCH) ve Euler (EUL) de tokenlerin kilidini açarak likidite ve piyasa dinamiklerine daha fazla katkıda bulunacak. Şimdi ayrıntılara geçelim.

Bu altcoin projeleri için önemli kilit açımları var

Yarın, Sweatcoin için bir unlock süreci başlıyor. Diğer yandan Avalanche Blockchain’inin yerel tokenı AVAX, bu haftaki token kilidi açma etkinliklerinin en önemli noktası olacak. AVAX, 28 Mayıs günü 137 milyon dolar değerinde etkileyici miktarda tokenı piyasaya sürecek. Bu kilit açma etkinliğinde toplam 9.541.800 AVAX tokenı piyasaya sürülecek ve bu da tokenların toplam arzının yüzde 1,32’sini oluşturacak. Piyasa katılımcıları ve yatırımcılar, AVAX ekosistemine önemli ölçüde likidite enjekte etmesi beklendiği için bu etkinliği merakla bekliyor.

Kayda değer bir diğer token kilidini açma etkinliği, 26 Mayıs 2023’teki Polkadot (DOT) için oldu.  Bu kilit açma etkinliğine piyasanın vereceği tepki, olası fiyat dalgalanmalarını değerlendirmek üzere yakından izlenecektir. Diğer yandan 24 Mayıs’ta, yaklaşık 276.000 dolar değerinde 138.219 EUL’nin kilidi açılacak. Bu kilit açma etkinliği, toplam EUL arzının yüzde 0,508’ini oluşturuyor. Tokenlar dolaşıma girdikçe, traderlar ve yatırımcılar, işlem hacmi ve fiyat hareketleri de dahil olmak üzere EUL’nin piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini yakından izleyecekler.

Token unlock’ları piyasayı etkiliyor

Ayrıca, 25 Mayıs’ta yaklaşık 256.000 dolar değerinde 4.657.534 ACA’nın kilidi açılacak. Bu kilit açma olayı toplam ACA arzının yüzde 0,466’sını oluşturmaktadır. Piyasanın artan ACA token arzına vereceği tepki, token’ın likiditesi ve potansiyel alım satım modelleri hakkında fikir verecektir. 27 Mayıs için planlanan bir başka token kilidini açma etkinliğinde, yaklaşık 14,21 milyon dolar eşdeğer 14.571.969,03 RON tokenı piyasaya sürülecek. Bu kilit açma etkinliği toplam RON arzının yüzde 1,45’ini oluşturmaktadır. Piyasa, artan token dolaşımına yanıt olarak RON’un fiyat hareketlerini ve alım satım faaliyetlerini yakından izleyecektir.

Danışmanlık Devi: Bu 3 Altcoin, Gizli Mücevherler!

Aynı gün, 27 Mayıs’ta yaklaşık 3,02 milyon dolar değerinde 16.872.453 YGG tokeninin kilidi açılacak. Bu kilit açma işlemi toplam YGG arzının yüzde 1,68’ini temsil ediyor. YGG’nin işlem hacmi ve piyasa dinamikleri üzerindeki etkisini anlamak için piyasanın artan token mevcudiyetine tepkisi gözlemlenecek.  Son olarak, 24 Mayıs’ta sırasıyla yaklaşık 8,6 bin dolar değerinde 1inch (1INCH) tokenının kilidi açılacak. Bu kilit açma etkinlikleri, her iki tokenın genel likiditesine ve alım satım faaliyetlerine katkıda bulunacak ve potansiyel olarak piyasa fiyatlarını etkileyecek. Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz gibi bu token kilit açma etkinlikleri hafta boyunca devam ederken, piyasa katılımcıları ve yatırımcılar her bir tokenın arzı, likiditesi ve piyasa dinamikleri üzerindeki etkilerini yakından izleyecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu