Haftaya Bu 5 Altcoin Radarınızda Olmalı: İşte Beklentiler!-

Bitcoin ve altcoin dünyasının çoğunluğu pozitif ivmesini korumak için mücadele ediyor. Diğer taraftan bazı kripto paralar diğerlerinden daha fazla potansiyele sahip olmalarıyla dikkat çekiyor. Bazı kripto paralar ise hala 0,10 dolar gibi düşük bir fiyat eşiğinin altında işlem görüyor. Haftaya radarımızda olması gereken altcoinler’e yer veriyoruz. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Kaspa (KAS) ve PEPE

Son haftalarda Bitcoin’in (BTC) yükselişe geçmesi ve 30.000 dolarlık önemli psikolojik seviyeyi aşmasıyla birlikte, Kaspa (KAS) gibi piyasanın geri kalanı da onu takip ediyor. Kaspa, GHOSTDAG ve DAGKNIGHT protokolleriyle Proof-of-Work (PoW) anlatısını yeniden tanımlama vaadiyle dikkat çekiyor. Son 24 saatte %4,68 arttı. Ayrıca önceki yedi günde %25,98 ve son bir ayda ise %114,80 değer kazandı. Altcoin Kaspa, şu anda 0,03 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Pepe Coin: Bilmeniz Gereken Her Şey

BlackRock’un spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) başvurusunda bulunmasının ardından Pepe (PEPE), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi rakiplerini geride bırakarak güçlü hareketleriyle boğa hücumuna öncülük etti. Pepe, merkeziyetsiz finansın (DeFi) amiral gemisi olmasıyla birlikte hızla yükselmekte. Son 24 saatte %5,84, geçen hafta ise %66,07 değer kazandı. Pepe, şu anda 0,000001564 dolar seviyesinden işlem görüyor.

VeChain (VET) ve altcoin VeThor (VTHO)

VeChain (VET), blockchain tabanlı veri tedarik platformu olarak düşük fiyatlı kripto paralar arasında işlem yapılabilen en iyi seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor. Coinbase’in VET’i listeleme planlarıyla birlikte potansiyel kazançlar artıyor. Şu anda 0,02 dolar seviyesinde işlem görüyor. Altcoin VET, son 24 saatte %6,24 değer kazandı. Geçen hafta %21,46 artışla değerine değer kattı.

2017 era altcoins zilliqa zil and vechain vet rocket higher amid bitcoin boom

VeChain ekosistemindeki ikinci token olan VeThor (VTHO), Coinbase’in yol haritasında duyurulan bir diğer varlık olarak önemli bir rol oynuyor. VeChainThor blockchainin işlevselliğini artırarak katılımcıların çok taraflı ödemeler ve çok görevli işlemler yapmasına olanak tanıyor. Son 24 saatte %10,24 arttı. Geçen hafta altcoin %22,80 değer kazandı. Diğer taraftan VeThor, şu anda 0,001175 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son kripto para FLOKI

Meme kripto tahtının bir yarışmacısı olan altcoin FLOKI (FLOKI), 2023 yol haritasında sunulan önemli güncellemelerle dikkat çekiyor. Şu anda 0,00002699 dolar seviyesinde işlem gören FLOKI, geçen hafta %24,99 değer kazandı.

Floki Inu Trends on Twitter as it Prepares for the FLOKI Burj Khalifa Display 1600X630px submission copy Recovered

Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda kripto para sektörü beklenmedik değişimlere açık. Bu nedenle yukarıda bahsedilen kripto varlıklar için durum her an değişebilir. Bu nedenle, düşük fiyatlarına rağmen yatırım yapmayı düşünen kişilerin kendi durumlarını değerlendirmeleri gerekiyor. Ayrıca potansiyel yatırımları önceden araştırmaları da çok önemli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu