Gelecek Altcoin Sezonu İçin Satın Alınacak En İyi 3 Coin!

Bitcoin’in 31.200 ila 29.700 dolar arasında konsolide olmasıyla birlikte, sermaye altcoinlere akıyor gibi. Sonuç olarak, bazı altcoin’ler patlayıcı bir şekilde yükseldi. Örneğin Bitcoin Cash (BCH) %33, Compound (COMP) %48 ve Litecoin (LTC) %15 oranında yükseliş gösterdi. Ancak analist Akash Girimath’a göre, yaklaşan bir ralli için potansiyeli olan 3 altcoin daha var.

Bu altcoin fiyatı yükselmeye hazır!

Pepe (PEPE) fiyatı 0.00000164 dolar direnç seviyesinin altında konsolide olmaya devam ediyor. Bu engelin üzerinde bir kırılma, 0,00000195 dolar bariyerini yeniden test eden %20’lik bir yükselişi tetikleyebilir. Günlük zaman diliminde bu seviye, Mayıs ayı başında PEPE için toparlanmayı engelleyen bir engele dönüşen önemli bir destek seviyesiydi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Awesome Osilatör (AO), 50 ve 0’daki ilgili ortalama seviyelerinin üzerine çıkmaya yaklaşıyor. Bu da kenardaki alıcılar için ilginç bir fırsat haline geliyor.

Altcoin
PEPE 4 saatlik grafik

PEPE fiyatı için yükseliş görünümü, altcoinin 0,00000164 dolar engelini aşmasına bağlı. Bununla birlikte, bu seviyeyi aşamaması ve ardından 0,00000147 dolar desteğini bozulması işlerin rengini değiştirir. Bu durumda, satış likiditesini toplamak için % 13’lük dik bir düzeltmenin kapısını 0,00000127 dolara açar.

OP fiyatı yükseliş trendini başlatıyor

Optimism (OP) için Momentum Tersine Çevirme Göstergesi (MRI) 29 Haziran’da bir satın alma sinyali verdi. Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere altcoin, bunun ardından kuzeye doğru yolculuğuna başladı. OP o zamandan bu yana %7 yükseldi. Altcoin, şu anda 1,25 dolar civarında seyrediyor. Günlük zaman diliminde, OP fiyatının 19-22 Haziran arasında tanık olunan %38’lik yükselişini sürdürmesi için yükseliş momentumunu koruması gerekiyor. Başarılı bir hareketin RSI ve AO göstergelerini kendi ortalama seviyelerinin üzerine çıkarması mümkün. Optimism fiyatı için hedefler 1,28 dolar, 1,36 dolar ve 1,49 dolar.

Altcoin
OP 1 günlük grafik

Öte yandan, 1,19 dolar kırması durumunda yükseliş tezini geçersiz olur. Bu da düşük aralığı 0,87 dolardan yeniden test etmek için bir düzeltmeyi tetikleyecektir.

Bu altcoin fiyatı satın alma sinyalleri veriyor

Binance Coin (BNB) fiyatı iki alım sinyali verdi. Bunlar: Wave Trend göstergesinin aşırı satım bölgesindeki yükseliş geçişi ve ardından RSI ile yükseliş ayrışması. Son satışlarla birlikte, satın alma sinyalleri sadece yatırımcılar için değil, aynı zamanda traderlar için de kısa ve orta vadeli görünümden iyi giriş noktalarıdır. BNB fiyatı için hedef, 220,4 ila 317,3 dolar aralığının orta noktası olan 268,9 dolar.

Altcoin
BNB 1 günlük grafik

Ancak 220,4 dolarlık düşük aralığı kırması durumunda, yükseliş tezini geçersiz olur. Bu da 183,4 doları yeniden test etmek için potansiyel bir düzeltmeyi tetikleyecektir. Bu fiyat, 18 Haziran’ın en düşük seviyesidir.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu