Ethereum 2.0’da Stake Edilen Toplam ETH 4.1 Milyar Dolara Ulaştı

Glassnode şirketi, Ethereum (ETH) ile ilgili yeni bir ATH’den bahsettti. Datalara nazaran ETH 2.0’da stake edilen toplam ölçü 4.1 milyar dolar kıymetinde.

Glassnode bilgilerine nazaran Ethereum 2.0 depozito kontratında yaklaşık 4,1 milyar dolar kıymetinde koin kilitli bir biçimde duruyor. Staker’ların ETH 2.0 kontratına yatırdığı ETH sayısı, 4,1 milyar dolar bedeliyle tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı.

ETH Göndermeye Devam Ediyorlar

Glassnode, ETH 2.0’ın ve stake’lerin nasıl geliştiğini takip ediyor ve analistler, Aralık ayından bu yana durumu güncelliyor. ETH 2.0’da yarım milyondan fazla ETH kilitlenmiş durumda. Bu da birinci amacı aşan bir ölçü.

ETH kilitlemek, birkaç yıldır topluluk tarafından beklenen ETH 2.0 yükseltmesinin birinci evresini başlatmak için gerekliydi. Saniyedeki süreç sayısını büyük ölçüde artırması, öteki ölçeklenebilirlik problemlerini çözmesi ve Ethereum blok zincirini PoW’dan PoS’a kararması bekleniyor. Şimdi staker’lar mevduat kontratına kilitlenmek üzere daha fazla ETH gönderiyor.

Ethereum Yeni Bir ATH’ye Yaklaşıyor

Yazının yazıldığı sırada en büyük ikinci kripto par ünitesi olan Ethereum, 1.429 dolar  seviyesinde süreç görüyordu.

ETH, Ocak ayında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.470 dolara yaklaşırken analistler pür dikkat grafikleri izliyor.

Başa dön tuşu