Eski Goldman Sachs Yöneticisi, Bu Coinlere Yatırım Yaptı!

Makro uzmanı Raoul Pal, en son kripto güncellemesinde piyasaların ilerleyen süreçte boğa sinyali verdiğini söyledi. Eski Goldman Sachs yöneticisi, son zamanlarda ADA ve DOT gibi akıllı sözleşme projelerini yakından takip ediyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, hangi altcoin sektörlerinin boğa göründüğünü paylaştı

Ünlü makro yatırımcısı Raoul Pal, kripto para piyasalarıyla ilgili son gelişmeleri değerlendirdi. Pal, piyasaların ilerleyen süreç için olumlu bir görünüm sergilediğini belirtiyor. Bu nedenle, kripto piyasana yönelik boğa beklentilerini yüksek tutmaya devam ediyor.

Raoul Pal, uzun vadeli yatırımlarında Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paralara güveniyor. Bu coin’lerin hala ana odak noktası olduğunu vurguluyor. Ayrıca, Solana, Cardano ve Polkadot gibi önde gelen akıllı sözleşme platformlarının da güvendiğini belirtti. Uzman, bu projelerin büyük potansiyele sahip olduğunu ifade ediyor.

Pal, Blockchain teknolojisinin evrimi ve kripto para birimlerinin benimsenmesindeki artışı, boğa sinyali olarak yorumluyor. DeFi sektörünün hızla büyümesini, NFT’lerin popülerlik kazanmasını ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarına olan ilgisini de vurguladı.

Pal, aynı zamanda, regülasyon konusundaki belirsizliklerin kripto para piyasalarını etkileyebileceğini söyledi. Bu nedenle düzenleyici gelişmelerin yakından takip edilmesi gerektiğini belirtti. Bununla birlikte, kriptoların diğer geleneksel piyasalara kıyasla daha yüksek getiri potansiyeline sahip olduğunu öne sürüyor. Çeşitlendirilmiş bir portföy için kriptoların önemli bir bileşen olduğunu düşünüyor.

Varlık çeşitlendirmesi önemli

Makro uzmanı, kripto para birimlerinin uzun vadeli yatırımcılar için güçlü bir değer deposu olduğunu söyledi. Sonuç olarak varlık çeşitlendirmesi stratejilerinin önemini vuguluyor. Ayrıca, teknik analizin yanı sıra temel analizin de kripto piyasalarının anlaşılması ve doğru yatırım kararlarının verilmesinde önemli bir rol oynadığını belirtti:

Pek değiştirmem. Yaptığım işte çok tutarlıyım. Hâlâ yaklaşık %80 Solana, küçük bir miktar Bitcoin ve sadece fiyatı hissetmek için aldığım bir avuç başka şey var. Onlardan Twitter’da bahsetmiyorum çünkü o zaman herkes seni mahvediyor ve sana saldırıyor…

Kripto para piyasası şimdi çok boğa durumunda görünüyor. Belirli rakamları belirtmek konusunda çekingenim ama bu yıl beklediğimden bile daha fazla yükseliş görünüyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisine göre sıradaki altcoin boğasının zamanlaması

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere Pal, bir süredir altcoin piyasasına yüklü para akışı beklediğini dile getiriyordu. Son güncellemesinde, sıradaki kripto boğası için 2025’e kadar bekleyebileceğimizi söylüyor:

Hepsi, farklı giriş ve çıkış yöntemleriniz arasında tutarlıdır. Yani, sadece bir kripto döngüsü gibi görünüyor ve olması gerektiği gibi görünüyor. Bunun sadece aşağılamanın bir işlevi olduğunu düşünmüyorum, çünkü olsaydı, 2020-2021 döngüsü daha da büyük olurdu. Sonuç olarak, piyasa bana çok olumlu görünüyor ve 2025’e kadar endişelenmemize gerek olduğunu düşünmüyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu