En Büyük Shiba Inu Balinası Uyandı: SHIB Satabilir!

Yaklaşık altı aydır aktif olmayan önemli bir Shiba Inu (SHIB) balinası, kısa süre önce yeniden uyandı. Balinanın hareketleri son derece ilginç Çok fazla token harekete geçti.  Ayrıca zulasında da önemli sayıda Shiba Inu yer alıyor. Detaylara bakalım.

Hareketsiz SHIB balinasının yeniden dirilişi

Balinanın SHIB adedi 100 trilyondan fazla. Bu yüzden hamlesi çok dikkat çekiyor. Farklı adreslere 4 triyondan fazla SHIB gönderdi. Buna göre ticaret faaliyeti yeniden başlamış gibi duruyor.

Blockchain analiz platformu SpotOnChain konuyu gündeme taşıdı. Buna göre, cüzdan baş harfleri 0x140 ile tanımlanan Shiba Inu balinası 157 günlük bir uyku döneminin ardından uyandı. Taşınan SHIB tam olarak 30 milyon dolardan fazla bir rakama karşılık geliyor.  

Balina’nın etkileyici işlemleri

Balinadan gelen ilk işlemler 107 Shiba Inu tokeninin belirli bir adrese transferini içeriyordu. Bunu, 500.000.000.000 Shiba Inu tokenini hızlı bir şekilde tek tek adreslere sekiz ayrı transferi takip etti.

Bu önemli transferlerden sonra bile, balina cüzdanında hala yaklaşık 6,2 trilyon SHIB token bulunmakta. SpotOnChain, yatırımcının 2020 yılında, o sırada yaklaşık 12.500 dolar değerinde 37,81 ETH kullanarak şaşırtıcı bir şekilde 103 trilyon SHIB token satın aldığını ortaya koyuyor.

Kayda değer kârlar ve mevcut varlıklar

2021’deki Shiba Inu fiyat artışı sırasında, yatırımcının tahmini olarak 18,49 milyon dolar kazandığı bildirildi. SpotOnChain, balinanın Temmuz 2021’de Binance, Coinbase ve MEXC dahil olmak üzere çeşitli borsalarda ortalama 0,00000969 USD fiyatla yaklaşık 1,9 trilyon SHIB tokenı alıp sattığını bildirdi. Şu anda, balina birden fazla cüzdanda yaklaşık 100 trilyon token tutmakta.

Büyüyen SHIB ekosisteminin ortasında balina etkinliği

Balinadan gelen önemli işlemler, kripto para biriminin yakma oranındaki %8.900’lük artışın ardından geldi. Bu artış, Akai Token (AKAI) projesinin eşi benzeri görülmemiş bir yakma çılgınlığıyla 804 milyon tokeni ölü bir cüzdana taşımasının ardından meydana geldi.

SHIB, 2023’ün 2. çeyreğinde günlük yeni adreslerdeki patlayıcı büyüme ile ivme kazanıyor. Buna göre  bu uyuyan balinanın dönüşü gelişen manzaraya entrika katıyor. Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda balinanın bu hareketinin fiyat için önemli bir anlamı var. Çünkü dün XRP’nin menkul kıymet olmadığı şeklindeki mahkeme kararının ardından önemli ölçüde artışlar meydana geldi. SHIB dün yaklaşık olarak %10 civarında arttı. Balinanın hareketinin bu artış neticesinde olduğunu söylemek mümkün. SHIB fiyatı, yazıyı yazarken 0,00000794 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu