Elrond (EGLD) Çılgın Yükselişini Sürdürüyor! Çıkış Devam Eder mi?

Elrond (EGLD), geçtiğimiz ay başlattığı yükselişine hızlanarak devam ediyor. Tanınan kripto para ünitesi dünyayı değiştirecek finans uygulaması olarak piyasaya sürdüğü Maiar’dan sonra daha çok ilgi görmeye başladı. Bu da EGLD fiyatlarında önemli bir artış sağladı. Aslında hali hazırda analistler yıl içerisinde Elrond’un fiyatının daha da artmasını bekliyor.

Elrond, Coingecko bilgilerine nazaran son 24 saat içerisinde %64, son 7 günde ise %190 oranında yükseldi. Kripto para ünitesi son 1 saatte ise yükselişini hızlandırarak neredeyse %15’lik bir çıkar sağladı. Kripto para ünitesinin bu yükselişinin yıl içerisinde de devam etmesi bekleniyor.

Elrond, gün içerisinde yeni bir ATH oluşturarak 197 dolara ulaştı. Kripto para ünitesi yazının yazıldığı sırada ise 192 dolardan süreç görüyordu.

Elrond 500 Dolar Olabilir mi?

Popüler analist Crypto Michael, daha evvelki bir Twitter gönderisinde kripto para ünitelerinin göreceği düzeyler hakkında kestirimlerde bulunmuştu. Michael bu iddiaları ortasında EGLD’ye de yer vermişti. Ona nazaran tanınan kripto para ünitesi bu boğa döngüsünde 500 dolar ile 700 dolar ortasında bir düzeye ulaşacak.

Michael bugün de kripto para ünitesinin sert yükselişinin akabinde bir tweet atarak “Elrond neredeyse 200 dolar oldu bile” tabirlerini kullandı.

Kripto para topluluğunda Elrond’un yükselişini sürdüreceği konusunda genel bir kanı var. Önde gelen altcoin son 1 haftalık ve 1 aylık süreçlerde kıymetli artışlar kaydetti. Proje geliştirmeleri ve uygulaması Maiar’ın amaçları göz önüne alındığında CryptoMichael’ın gayeleri gerçekçi görünebilir.

Bir öbür analist ise boğa döngüsüne vurgu yaparak, şu tabirleri kullandı:

“EGLD birinci değildi ve son da olmayacak.”

Başa dön tuşu