Elon Musk Önemli Kararı Açıkladı! Kripto Yatırımcıları Bekleyişte!

Elon Musk, uzun süredir bahsettiği hepsi bir arada bir uygulama olacak X App için güncelleme yaptı. X App, Çinli muadili WeChat gibi mobil ödemeler, mesajlaşma ve sosyal medyayı bir araya topluyor. Kripto yatırımcılarının merakla beklediği yeni uygulama, çok yakında hayata geçebilir.

Elon Musk, X App için tarih verdi

Twitter patronu bu sabah erken saatlerde X App için güncelleme yaptı. Uygulamayı temsil edecek yeterince iyi bir X logosu bulduktan sonra hayata geçeceğini söyledi. X App, mobil ödemeler, mesajlaşma ve sosyal medyayı bir araya toplayan bir süper uygulamadır. Musk’ın kripto paralara yakınlığı nedeniyle, X App’in kripto ödemelerini desteklemesi oldukça muhtemel.

Son gelişmelere göre uygulama, ideal bir logo bulduktan sonra hayata geçmeye hazır. Elon Musk, bu sabah Twitter’dan, “Bu gece yeterince iyi bir X logosu gönderilirse, yarın dünya çapında canlı yayına geçeceğiz” diye yazdı.

Musk’ın Ekim ayında Twitter’ı satın almasından bu yana çalkantılı görev süresi altında şirket, milyarderin Çin’in WeChat’i gibi bir “süper uygulama” yaratma vizyonunu yansıtacak şekilde işletme adını X Corp olarak değiştirdi. Twitter’ın web sitesi, mavi bir kuşu tasvir eden logosunun “en tanınabilir varlığımız” olduğunu söylüyor. “Bu yüzden onu bu kadar koruyoruz” diyor.

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere Twitter, Nisan ayında geçici olarak logosunu Dogecoin’in görseli yaptı. Bu ansız hamle DOGE’nin piyasa değerine 4 milyar dolar kadar eklemeye yardımcı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu