Electroneum (ETN) Nedir, Ne İşe Fayda

Bugün 1 Electroneum ne kadar, Electroneum nasıl alınır, Electroneum’un geleceği, Electroneum grafiği, 1 Electroneum kaç TL oldu? 1 ETN kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Electroneum (ETN) fiyat bilgisine ayrıntılı bilgilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

1 Electroneum (ETN) 0.094095 TL TL
1 Electroneum (ETN)
0.013375 $ Dolar
1 Electroneum (ETN)
0,011035 Euro
Fiyattaki Değişim (24s) 0.53%
Electroneum Coin Hacmi (24s) 2,280,758 $ Dolar
Electroneum Piyasa Değeri 136,902,412 $ Dolar

Serbest piyasada 1 Electroneum fiyatı 0.094095 TL TL‘dir. Ayrıyeten 1 Electroneum 0.013375 $ dolardır. Electroneum karşılığında 0.094095 TL Türk Lirası yahut 0.013375 $ dolar alınabilmektedir.

Electroneum fiyatı son 24 saatte 0.53% değişim ile şu anda 0.094095 TL TL‘den süreç görmektedir. Son 24 saatteki Electroneum hacmi ise 2,280,758 $ dolar ve kripto para ünitesinin toplam piyasa bedeli 136,902,412 $ dolardır.

Electroneum (ETN) Fiyat Hesaplama

ETN
AFNAEDALLAMDANGAOAARSAUDAWGAZNBAMBBDBDTBGNBHDBIFBMDBNDBOBBRLBSDBYNBYRBTCCLFBTNBZDCHFCUCCADCRCCLPDKKCUPCNYDJFETBDOPCVEERNGELEURGBPDZDGNFGMDGGPFJDHRKHNLGTQIMPGHSILSHTGJEPISKINRKGSGYDKESBWPJMDHUFKRWKWDKHRLKRLBPIQDCDFKYDLYDLVLCOPMMKJODLRDMKDKMFMVRCZKMADMURKZTMNTEGPMZNNADLSLFKPMWKNPRNZDGIPMDLNGNPHPHKDMOPOMRPGKRONIDRPKRMXNSBDQARNIORSDIRRSARSHPSCRJPYPABSLLSGDSVCPLNKPWSYPSTDTMTRUBLAKTNDTJSTWDSDGLTLTZSTTDUYUSOSUSDUZSMGAWSTVUVXAFMROXDRSZLXCDTOPMYRZMKUAHZARXOFNOKVEFZMWXAGPENXPFPYGZWLRWFSEKSRDTHBTRYUGXVNDXAUYER

Electroneum (ETN) Fiyat Grafiği

Sorumluluk Reddi Beyanı: Datalar kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının yahut data sağlayıcılarımızın belirttiği halde gecikmeli olabilir. Coinkolik rastgele bir datanın doğruluğunu denetim etmez ve bu bahisteki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Electroneum (ETN) Nedir?

Electroneum (ETN), taşınabilir aygıtlar için Blockchain tabanlı ödeme sistemidir. Piyasaya sürüldüğünden beri devletlerin kara para aklama ve müşteri tanıma kanunlarına uygun hareket eden birinci kripto paradır. Ayrıyeten taşınabilir aygıtlar üzerinden Electroneum (ETN) madenciliği yapılabilir.

Electroneum projesi, piyasaya sürülmesinden bu yana 2.8 milyon kullanıcıya ulaştı. Ayrıyeten Twitter’da 128 bin takipçi ve Facebook’ta 164 bine yakın takipçiye sahip. Çoklukla kripto para projelerinde Facebook’un kullanılmadığı hesaba katılırsa, Electroneum güçlü bir takipçi tabanına sahip

Kayıtlı kullanıcıların tümü Electroneum kullanmasa da, sağlam performansı, bilhassa Google Play Store entegrasyonu, öbür kripto para projelerine oranla daha başarılı olmasını sağladı.

2017 yılında oyun içi sanal paraların yerini almak için geliştirilen Electroneum, hedeflerini gelişmekte olan iktisatların finansal sisteme katılamayan şahısları maksat alarak devam etmektedir.

İlk olarak Monero’da (XMR) soft fork olarak çıkan proje, 30 Mayıs 2018 gününde 307.500’ncü blokunda hard fork yaparak kendi kodlarını oluşturdu. Hard fork oluşturulmasının nedenlerinden biri Monero’nun ASIC madenciliğine imkan tanımamasından kaynaklanıyor.

Electroneum (ETN) Nasıl Kazanılır?

Electroneum kazanmak için madencilik yapabilirsiniz, AnyTask.com platformu üzerinden etkileşimde bulunabilirsiniz ya da perakendeciyseniz Electroneum ödemeleri alabilirsiniz. Şayet madencilik yapacaksanız, taşınabilir aygıtınız üzerinden ya da rastgele bir ASIC aygıtı kullanarak tokenlarınızı çıkarabilirsiniz. Şayet iş yaparak kazanmak isterseniz, Electroneum’un freelance platformu AnyTask.com üzerinden kazanabilirsiniz. En son olarak perakendeciler, taşınabilir uygulama üzerinden Electroneum kazanabilir.

Electroneum Madenciliği Nasıl Yapılır?

Electroneum Ne İşe Yarar

Electroneum, sizin fatura ve alışverişlerinizi anında ödemenize imkan sağlayan kripto paradır. Ayrıyeten Electroneum, AnyTask.com isimli freelance piyasası üzerinden yaptığınız iş karşılığı ödeme almanıza imkan tanıyor. Şayet şirketiniz varsa, sizleri freelance platformu üzerinden çalışanlarla bir arada buluşturup işlerinizi yaptırabilirsiniz. Perakendeciler için, müşterilerinin eserleri kolay kolay almasına imkan tanır. Hülasa, uygulamayı kullanan herkes toplumla birlikte kazanıyor.

Electroneum (ETN) ile Bitcoin (BTC) Ortasındaki Fark

Bitcoin süreçlerinde, herkes gönderenin ve alıcının kim olduğunu görebilir. Ayrıyeten, süreçler başlangıç ​​noktasına kadar izlenebilir. Lakin Electroneum durumunda tüm süreçler büsbütün özeldir ve izlenemez.

Electroneum (ETN) Monero (XMR) Ortasındaki İlişki

İlk olarak Monero’da (XMR) soft fork olarak çıkan proje, 30 Mayıs 2018 gününde 307.500’ncü blokunda hard fork yaparak kendi kodlarını oluşturdu. Hard fork oluşturulmasının nedenlerinden biri Monero’nun ASIC madenciliğine imkan tanımamasından kaynaklanıyor.

Anonimlik odaklı tanınan kripto para ünitesi Monero’nun müsaadeden giden Electroneum kullanıcılarına saklılık özellikleri de sunuyor.

Electroneum Ortaklıkları

İlk olarak oyun içi para ünitelerinin yerine geçmeyi hedefleyen proje, vakitle odak noktasını taşınabilir ödeme sistemlerine yöneltti. Bilhassa telekomünikasyon devi XIUS, e-ticaret devi BMedia ve daha fazla firmayla iş birliğine gittiler. Lakin Electroneum oyun kesimine Mobile Streams PLC’nin platformuyla iş birliği yapıyor.

Electroneum Nasıl Satın Alınır?

Electroneum (ETN) satın almak isteyen okuyucularımızın kullanabileceği tanınan kripto para borsaları şu biçimde:

  • Kucoin
  • Huobi Global
  • HitBTC

Bu kripto para borsalarına üye olup, Müşterini Teşhis (KYC) doğrulamasını gerçekleştirerek Electroneum (ETN) alım satım süreçlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Electroneum Nasıl Saklanır?

Electroneum uygulamasında ayrıyeten, kullanıcının telefonu üzerinden madencilik yaparak elde ettiği Electroneum token’larını depolayabilmesi için yerleşik bir cüzdan bulunuyor. Hasebiyle, telefon uygulaması aracılığıyla madencilik yaparak elde ettiğiniz ETN token’ları saklayabilirsiniz.

Electroneum cüzdanları

Electroneum web sitesinde yer alan cüzdanı iOS yahut Android cihazlarınıza indirerek ETN’lerinizi inançlı bir formda depolayabilirsiniz. Ayrıyeten Electroneum uygulaması aracılığıyla madencilik yaparak Electroneum (ETN) kazanmak da mümkün.

Electroneum (ETN) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Electroneum (ETN) ICO’suna Ait Detaylar

14 Eylül 2017’de başlatılan Electroneum ICO’su 40 milyon dolarlık hard cap’e (toplamayı hedeflediği azamî miktar) süratli bir biçimde ulaşarak erkenden kapandı. Çok başarılı bir ICO gerçekleştiren İngiltere merkezli kripto para projesi, kısa mühlet sonra büyük bir hücuma maruz kaldı. 2017 yılının Kasım ayında birçok Electroneum kullanıcı hesabı atağa uğradı ve bu da ETN fiyatında ani bir fiyat düşüşüne yol açtı.

Electroneum (ETN) ile ilgili en son gelişmeleri nasıl takip edebilirim?

Söz konusu kripto paralar olunca günlük haberlerin, yaklaşan aktifliklerin ve sıcak gelişmelerin takibi çok değerli. Electroneum (ETN) haberleri, sıcak gelişmeleri, yaklaşan aktiflikleri ve çok daha fazlasını Coinkolik.com’dan takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu