Ekonomi ve siyaset gündemi – 21 Ocak 2023

1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Gemlik Büyükkumla Barajı, Bursa Bölge Yönetim Mahkemesi Hizmet Binası, Dağyenice Doğal Ömür Turizm Kompleksi ve İmali Tamamlanan Öbür Projelerin Toplu Açılış Merasimi ile BTSO İktisada Paha Katanlar Ödül Merasimi’ne katılacak.

(Bursa/13.30/17.30)

2- TBMM Lideri Mustafa Şentop, Roman sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle kahvaltıda bir ortaya gelecek.

(İstanbul/11.00)

3- CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Teşebbüs ve İş Dünyası Konfederasyonuna ziyarette bulunacak, İzmit Belediyesi Leyla Atakan Gençlik Kütüphanesinin açılışına iştirak edecek.

(İstanbul/10.00/Kocaeli/14.00)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- GÜZEL Parti Genel Lideri Meral Akşener, partisinin Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Diyarbakır 2. Olağan Vilayet Kongresi’ne iştirak edecek.

(Diyarbakır/13.00)

2- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ulubey Belediyesince imali tamamlanan projelerin toplu açılış merasimine, Çaybaşı Belediyesi hizmet binası ve Ulu Cami ile Pınarbaşı Mahallesi Merkez Mescidi açılışına katılacak.

(Ordu/11.00-16.30)

EKONOMİ FİNANS

1- Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Global Besin ve Tarım Forumu’na katılmak üzere geldiği Almanya’da 15. Berlin Tarım Bakanları Tepesi’ne katılacak.

(Berlin)

Başa dön tuşu