Dev Teknoloji Şirketi, Bu Altcoin ile Anlaştı: Fiyat Fırladı! – Altcoinhaberi.com

Popüler altcoin projelerinden olan HBAR’ın arkasındaki Hedera ekibi, dev teknoloji markalarından olan Dell ile bir anlaşma yaptı. Anlaşmanın ortaya çıkmasının ardından HBAR fiyatı sıçradı.  Hedera, en yönetim konseyindeki yeni üyesini 7 Şubat’ta karşıladı ve çok uluslu teknoloji şirketi Dell, konseye katılan 28. üye oldu. Hedera Yönetim Konseyi, tescilli Hashgraph teknolojisi üzerinde çalışan Hedera ağını yöneten 39’a kadar oldukça çeşitli kuruluştan oluşmakta. Yönetim organı halihazırda Boeing, IBM, Google, LG, Ubisoft ve diğerleri gibi büyük şirketleri içermekte. İşte detaylar…

Dell, altcoin konseyine katıldı

Hedera, Dell’in yönetim kuruluna katılacağını duyurdu. Bu son gelişme; yönetim kurulunu Boeing, IBM, Google, LG ve Ubisoft gibi çok sayıda büyük marka da dahil olmak üzere 28 üyeye çıkarıyor. Hedera, bir Blockchain yerine halka açık dağıtılmış bir defter ağıdır. Hedera’ya göre Dell; bilgi işlem, veri güveni, sözleşme otomasyonu ve ESG raporlaması gibi durumlarda DLT’den yararlanma konusunda özellikle ilgileniyor. Dell küresel baş teknoloji sorumlusu John Roese, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Müşterilerimiz, hem mevcut altyapılarını koruma ve güvenceye alma konusunda hem de süreç optimizasyonu, yeni iş modelleri veya ESG standartlarını karşılama konusunda hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı düşündükleri teknolojiler konusunda onlara tavsiyelerde bulunmamız konusunda bize güveniyor. Dağıtılmış defter teknolojisiyle uygulamalı deneyim kazanarak, DLT’yi dijital dönüşümlerine dahil etmeyi düşünen müşteriler için rasyonel, bütünsel bir ses olarak hizmet edebiliyoruz.

'Fırlama Potansiyeli Var' Denilen 11 Altcoin Bunlar!

Dell, merkeziyetsiz veriler için çalışıyor

Dell, bir Data Confidence Fabric (DCF) içeren merkezi olmayan veriler için bir Linux Foundation (LF) projesi başlattı. Bu, uç cihazlardan sağlanan verilere güven oluşturmak ve veri kaynağını sağlamak için bir LF Edge girişimidir. Böylece verilerin tam olarak nereden geldiğini bilme şansı elde edilmekte. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde çoğu DCF, Hedera’nın kullanışlı olabileceği Blockchain veya dağıtılmış defter kullanıyor.

Hedera’ya katılım izinsiz olsa da, konsensüs node’ları şu anda Hedera’yı yarı “permissionless” bir ağ haline getiren yönetim konseyi üyeleri tarafından yürütülüyor. Amaç, geçmişte Bitcoin, Ethereum ve diğer ağlarda olduğu gibi fork’lanmaları önlemektir. Yönetim konseyi ayrıca stratejik yönlere karar verir. Bu arada, Dell daha önce geri dönüştürülmüş ambalajları takip etmek için için VMware’in izin verdiği Blockchain’i kullanmıştı.

Bu 6 Altcoin İçin Son Dakika: Yeni Ortaklık da Var!

Dell’in Blockchain ve kripto para birimine katılımının geçmişi neredeyse on yıl öncesine dayanıyor. 2014 yılında, müşterilerin bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin kullanarak alışveriş yapmalarını sağlamak için Coinbase ile çalışmaya başladı. Bununla birlikte, Hedera konseyinin bir üyesi olmak, oldukça uzun bir süredir Blockchain teknolojisiyle bağlantılı ilk halka açık hamle gibi görünüyor.

HBAR fiyatı arttı

Bu son HBAR haberine tepki olarak, Hedera’nın (HBAR) fiyatı, 0,079 dolara kadar yükseldi. Altcoinhaberi.com verilerine göre kripto para birimi, şu anda yüzde 8.77’lik bir yükseliş ile 0.75 dolardan el değiştiriyor. Coin, 0.068 dolardan bu seviyelere kadar çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu