DAO Maker’ın Token’ı DAO, 2 Büyük Borsada Listelendi!

Önemli teknoloji firmalarından birisi olan DAO Maker, geçtiğimiz haftalarda kendi mahallî token’ını duyurmuştu. DAO Maker’ın token’ı bugün 2 değerli kripto para borsasında listelendi.

DAO Maker (DAO) token’ını benimseyen birinci borsalar ortasında Kucoin ve Gate Exchange yer aldı. DAO Maker, bugün DAO/USDT ve DAO/BTC çiftleriyle Kucoin’de satışa sunuldu. Gate Exchange’de ise DAO/USDT, DAO/ETH ve DAO/BTC çiftleriyle alım satıma açıldı.

DAO Maker, listelenmenin akabinde şu açıklamayı yaptı:

“DAO token için olağanüstü bir lansman, herkese teşekkür ederiz. Artık Kucoin ve Gate’de DAO ile ticaret yapabilirsiniz.

500.000 DAO yakıldı

Yakılan token’ların bedeli 2.000.000 USD’ye ulaştı

İlk saatte 5.000.000’in üzerinde hacim oluştu.

Daha yeterli şeyler gelecek.”

DAO Maker, yazının yazıldığı sırada Coingecko bilgilerine nazaran 1.91 dolardan süreç görüyordu. Öte yandan kripto para ünitesi Coingecko’da en çok aranılan kripto paralar ortasında yer alıyor.

DAO Maker Nedir?

2018’den beri kendi kendini finanse eden DAO Maker, artık kripto para ünitesi alanındaki en saygın ve en yaygın temaslı isimlerden birisi haline geldi. Firma sanayi başkanlarına teknoloji eserler, ahenk tahlilleri, kaynak yaratma ve stratejik danışmanlık manasında takviye sunuyor.

DAO Maker, blockchain alanındaki teşebbüsleri destekleyen esaslı bir danışmanlık ajansı ve yazılım sağlayıcısı. LTO Network, Elrond Network, Harmony Protocol, AVA Labs, 2key Network, Injective Protocol, Orion Protocol, NEM ve DEFI Unicorn Open Predict üzere projeler sağlam müşterileri ortasında yer alıyor.

Başa dön tuşu