Bu Coin mi Listelenecek? – Altcoinhaberi.com

Binance CEO’su CZ, bugün Twitter’dan “4’ü hatırla (Remember 4)” yazan şifreli bir mesaja yer verdi. Son haftalarda yoğun Fud fırtınasının gündeminde olan CEO, iki kelimeyle endişeleri gidermeye çalışıyor.

Binance CEO’su ne demek istiyor?

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, “4’ü hatırla” yazan mesajıyla geniş çaplı spekülasyonlara yol açtı. Geçen hafta başlarında bir tweet’te CZ, 2023 için ‘Yapılması ve Yapılmaması gerekenler’ listesi hazırlamıştı. Eğitim, uyumluluk ve ürün ve hizmet arasında bu listede dördüncü sırada FUD (Korku, Belirsizlik ve Şüphe), sahte haberler, saldırılar vb. yer alıyor. CZ, bu gizemli tweet ile Binance kullanıcılarına ve destekçilerine şu anda borsa hakkında dolaşan FUD ve diğer kötü niyetli haberleri görmezden gelmelerini söylüyor olabilir.

Altcoinhaberi.com‘dan takip ettiğiniz üzere, lider borsa Mart ayında ABD’den gelen düzenleyici baskıların odağındaydı. Son haftalarda manşetlere taşınan gelişmelerden bazıları:

CZ gizemli mesajda ABD medyasında gönderme yapıyor

Binance, New York Finansal Hizmetler Departmanı’nın, BUSD basan ve listeleyen Paxos’a daha fazla üretmeyi durdurma emri vermesiyle takip edilebilecek zorlu bir iki hafta geçirdi. Bunu, BUSD ihraççısı ve Binance hakkında varsayım ve iftira dalgaları izledi. Binance üzerindeki baskıdan kısa bir süre sonra Paxos, borsa ile tüm bağlarını kopardı. Birkaç gün sonra Coinbase, BUSD’nin listeden çıkarıldığını duyurdu ve amiral gemisi stablecoin’in piyasa değeri 9,5 milyar dolara düştü.

Bu arada, dün The Wall Street Journal tarafından yayınlanan bir raporda şunlar yer aldı: “The Wall Street Journal tarafından incelenen 2018’den 2020’ye kadar olan mesaj ve belgelere ve eski çalışanlarla yapılan röportajlara göre, kovuşturma tehdidinden endişe duyan Binance, ABD yetkililerini etkisiz hale getirmek için bir plan yaptı”. CZ muhtemelen bu iki kelimelik tweet aracılığıyla bu iddialara yanıt veriyor olabilir.

PawSwap topluluğu Binance listesini bekliyor

CZ, gizemli mesajından önce yakın tarihli bir tweet’i ile toplulukta yeni piyasaya sürülen meme token PAW için listeleme beklentileri tetikledi. Bu arada, Binance tarafından daha önce gönderilen bir tweet, lider borsanın yakında PAW işlevselliğini sunabileceğini öne sürdü.

Spekülasyona neden olan tweet’te Binance logolu bir şapka takan bir köpeğin resmi yer alıyor.

Bu arada, iki önde gelen SHIB destekçisi @SamuraiShiba ve @Dezaxe, CZ’nin tweet’ine “4’ü hatırla” hashtag’iyle yanıt verdi. SamuraiShiba, mizahi bir tweet’te, CZ’nin PawSwap DEX’i etiketlerken PAW’ye dört sıfır kaybetmesine yardımcı olmak için bir göreve başladığını söyleyerek şaka yaptı. Dezaxe, “4 the people, by the people” başlığıyla, PAW amblemini taşıyan bir köpeğin pençesinin fotoğrafını paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu