Bu Altcoinler, Sıfırı Görecek! – Altcoinhaberi.com

Kevin O’Leary, Binance’in düzenleyicilerin toplanmasından endişelenmesi gerektiğini söyledi ve altcoinler için sıfıra gidecek uyarısında bulundu. Altcoinhaberi.com olarak kripto para milyarderinin altcoinler ile ilgili yaptığı açıklamaları sizler için derledik.

Milyardere göre Binance hissedarları endişe duymalı

Risk sermayedarı ve Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, kripto borsası Binance’in yakın gelecekte düzenleyici incelemeyle karşı karşıya kalabileceğini düşündüğünü söylüyor. Eski ücretli FTX destekçisi Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda, Binance hissedarlarının dünyanın her yerindeki düzenleyicilerin kripto borsasını incelemesinden endişe etmeleri gerektiğini söylüyor.

O’Leary ayrıca endüstrinin hala pek çok değersiz kripto para ve projeyle dolu olduğunu ve bunların çoğunun geleceği olmadığını söylüyor. En az 10.000 kripto paranın sonunda sıfıra gideceğini düşünüyor.

Kripto Para Milyarderi: Bu Altcoinler, Sıfırı Görecek!

Ünlü milyarder, ‘Ademi merkeziyetçi veya merkezileştirilmiş herhangi bir düzenlemeye tabi olmayan borsaya herhangi bir varlık koymuyorum. Beni ilgilendirmez, hiçbirine sahip değilim. Binance’in hissedarları kim olursa olsun, şu anda kovanın etrafında vızıldayan arılar gibi tüm düzenleyici faaliyetlerle ilgileneceğini düşünürdüm. Sadece ABD’deki düzenleyiciler değil, tüm düzenleyiciler için geçerli.’ dedi. Devamında ise sözlerine şunları ekledi:

“Rakibinizi başarılı bir şekilde devre dışı bırakmanın zorluklarından biri, her coğrafyada ayıyı dürtmenizdir ve her düzenleyici şimdi buna bakıyor. Binance yönetiminin maliyeti ne olursa olsun düzenleyicilerle anlaşmasının akıllıca olacağını düşünüyorum çünkü burada değerli bir şey var.

Düzgün bir şekilde lisans aldıysanız ve bunun gibi çok büyük bir platforma sahipseniz, bu değerli bir şeydir. Ama dünyadaki her düzenleyici onu sorgularken hiçbir kurum o platforma dokunmayacak. Bu inceleme durmayacak. Duruşma sayısı arttıkça daha da artacağını düşünüyorum.”

Bu altcoinler için dibi göreceğini söylüyor

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, kripto para birimi endüstrisinin, çoğunun geleceği olmayan pek çok değersiz coin ve projeyle dolu olduğu konusunda uyardı.

Kripto Para Milyarderi: Bu Altcoinler, Sıfırı Görecek!

Scott Melker ile yapılan bir röportajda milyarder, ‘Çoğu değersiz olan 10.000 token, eninde sonunda oynaklık ve hacim eksikliği nedeniyle sıfıra gidecekler. Alakasızlar, böylece bu da piyasadan silinecek’ dedi. O’Leary ayrıca kripto borsası Binance’in yakın gelecekte yoğun düzenleyici incelemeye tabi tutulabileceğini söyledi.

Geçen haftanın başlarında O’Leary, son zamanlarda kripto pazarlarına geri döndüğünü söyledi. Ayrıca “Bitcoin ne zaman 17 bin doların altına düşerse, oradaki pozisyonlarımıza ekleme yapıyorum.” diye ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu