Bu Altcoinler ile Yapabilirsiniz! – Altcoinhaberi.com

Depremde yardımların daha hızlı ulaşabilmesi adına başlatılan kripto para hamlesine bu altcoinler ile Kızılay da katıldı. Altcoinhaberi.com olarak Kızılay ve Ahbap Vakfı’nın kripto para hesaplarını sizler için paylaştık.

Kızılay bu altcoinler ile bağış kabul etmeye başladı

Türkiye’de Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremde yardımların daha hızlı ulaşabilmesi için başlatılan kripto para hamlesine Kızılay da dahil oldu. Kızılay, resmi internet sayfasında kripto para bağış sayfası oluşturdu. Kızılay’ın kripto para ile yapılan bağış hesaplarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Kızılay Kripto Bağışını Onayladı: Bu Altcoinler ile Yapabilirsiniz!

Kızılay’ın resmi sitesinden kuruma Bitcoin, Ethereum, USDT, USDC, Polkadot ve AVAX ile yardımlar yapılabiliyor. Bununla birlikte kuruma yardım yapılabilecek kripto para sayısı da her geçen dakika ve saat artış göstermektedir.

Ahbap kripto para yardımlarını başlatmıştı

Sanatçı ve müzisyen Haluk Levent’in liderlik ettiği AHBAP Vakfı, ülkemizde yaşanan deprem felaketinde aktif rol oynamaktadır. Bununla birlikte vakıf, depremzedeler için hızla bağış toplamaya devam etmektedir. Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent, depremin ardından kendisine gelen taleplere kayıtsız kalmadı. Sanatçı, bağış toplama faaliyetlerinde önemli bir adım olarak nitelendirilecek bir ilke imza attı. Bununla birlikte Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda MASAK ile görüşme yaptıklarını belirtti ve bir hafta süreyle sabit kripto para toplamak için bir dijital cüzdan açma izni aldıklarını paylaştı.

Haluk Levent tarafından yapılan paylaşımda BEP20 ağında bulunan “0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463” cüzdan adresi paylaşılarak sabit kripto para bağışlarının bu cüzdana yapılabileceğini söyledi. Ahbap’ın diğer adresleri ise şu şekilde:

ERC20 Ağı Transferleri: 0xe1935271D1993434A1a59fE08f24891Dc5F398Cd

BEP20 Ağı Transferleri: 0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463

Avalanche Ağı Transferleri: 0x868D27c361682462536DfE361f2e20B3A6f4dDD8

Bununla birlikte birçok kripto para kullanıcısının ısrarla talep ettiği ve uluslararası bağışların daha hızlı iletilebileceği konusundaki ısrarlı talepleri de olumlu sonuç almış oldu. Ayrıca bir hafta süreyle açık olacak kripto para cüzdanı aracılığıyla Türkiye’de depremden etkilenen vatandaşlara yardım etmek isteyen birçok kripto şirketi için de bir yol sağlanmış oldu.

Bscscan üzerinden kontrol edildiğinde yapılan bağışların hızlı şekilde Ahbap’ın kripto cüzdanına gönderilmeye başladığı görülmektedir. Ayrıca paylaşımın yapılmasından sonra yarım saat içinde 80.000 doların üzerinde kripto paranın gönderildiği görülmüştür. Bu tutar hızla artmaya devam etmektedir. Bununla birlikte Haluk Levent, paylaşımında toplanan miktarın şeffaf şekilde izlenebileceğini belirtip kendi hesabı üzerinden makbuz paylaşımı yapacağını da söyledi.

BtcTürk’te adres paylaştı

Yardımların hızlı olması için diğer devlet kurumları ve kripto para borsalarını da harekete geçti. Bununla birlikte Türkiye’nin kripto para borsalarından biri olan BTCTürk de bugün 5 devlet kurumu için kripto yardım adresleri oluşturduğunu açıkladı.

Beraberinde yapılan paylaşımda; Kızılay, AFAD, Temel İhtiyaç Derneği (TIDER), Hayata Destek ve Toplum Gönüllüleri (TOG) kurumları için adresler yayımladılar. Bu yardımlar için Bitcoin, Ethereum ve USDT kripto paraları seçildiği söylendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu