Bu Altcoin Onmilyonlarca Dolarlık Yatırım Aldı!

Manta Network geliştiricisi Seri A’da 25 milyon dolar topladı. Ayrıca, ZK uygulamaları için katman 2’yi başlattı. Altcoin projesi, fonları ağı genişletmek, daha fazla kullanıcı çekmek için kullanacak. Ayrıca, Manta Pacific için çeşitli kullanım durumlarını keşfetmek için kullanacak.

Altcoin projesi, 25 milyon dolar topladığını açıkladı!

Altcoinhaberi.com olarak bildirdiğimiz üzere, Manta Network’ün arkasındaki kriptografik geliştirme ekibi, A Serisi finansman turunda 25 milyon dolar topladığını duyurdu. Fona P0x Labs, Polychain Capital ve Qiming Venture Partners öncülük etti. Bu fon şirkete 500 milyon dolar değer kazandırdı. Şirket, konuya ilişkin olarak açıklama yaptı. Buna göre ayrıca Manta Network, zero-knowledge (ZK) uygulamaları için ekosistemi içinde katman-2 altyapısı Manta Pacific’in test-net’ini tanıttı. Toplanan fonları, ağı genişletmek, daha fazla kullanıcı çekmek için kullanacak. Ayrıca, Manta Pacific için çeşitli kullanım durumlarını keşfedecek.

Altcoin projesinin CEO’su açıklama yaptı

Manta Network CEO’su Kenny Li, gelişmeye ilişkin açıklamalar yaptı. Li, Manta Pacific’in temel amacının uygulamaların kullanıcı dostu olmasını sağlamak olduğunu vurguladı. Bu bağlamda, özelliklerin ve uygulamaların geliştirileceğini belirtti. ZK, değerli bir teklif olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Buna rağmen Li, öncelikle uygulamalar için çeşitli kullanım durumlarını kolaylaştıran bir özellik seti olarak hizmet ettiğini kaydetti. Bununla birlikte, merkezi olmayan uygulama geliştirme konusunda uzmanlaşmış geliştiricilerin kriptografi konusunda uzmanlığa sahip olmamaları ya da dik bir öğrenme eğrisinden kaçınmayı tercih etmeleri bir zorluk olarak ortaya çıkıyor.

Altcoin

Kenny Li’ye göre, hasta verileri için ZK uygulamalarının hayata geçirilmesi, kişinin kendi tıbbi bilgilerinin egemenliğini ve sahipliğini elde etmesini içeren nihai bir hedef. Ancak Li, etkili bir şekilde yönetmek ya da Blockchain teknolojisini benimsemek için motive olmayan hastanelerden parçalanmış verilere erişme ve bunları bir araya getirme ile ilgili zorluklar nedeniyle bu hedefin hala yıllar uzakta olduğunu söyledi.

Li’ye göre Manta Network, Binance gibi platformlardaki varlıklarına dayalı olarak kullanıcılara staked tokenlerin verildiği finans alanında bir kullanım durumu tespit etti. Li, kullanıcıların tüm cüzdanlarının açığa çıkması nedeniyle kimliklerini doğrulama konusunda isteksiz olduklarında gizlilik endişelerinin ortaya çıktığını belirtti. Li, bu sorunu çözmek için, Binance hesabına bağlı token’a benzer şekilde, ZK ile geliştirilmiş staked token’lar aracılığıyla bir gizlilik katmanı getirildiğini ve bunun sonucunda yaklaşık 58.000 doğrulanmış kullanıcı darphanesi elde edildiğini belirtti. Bu, kullanıcı gizliliğine öncelik veriyor. Ayrıca, kimlik amaçları için staked tokenlerin kullanım alanını genişletiyor.

Altcoin

Manta Network ekosistemini genişletiyor

Manta Pacific’in test-net’inde şu anda kullanıcıların erişmeye başlayabileceği, tamamen on-chain ve özel bir Texas Hold’em oyunu olan zkHoldEm; özel ve doğrulanmış kimlik bilgileri için bir protokol olan zkMe ve veri doğrulama için gizliliği koruyan bir protokol olan zkPass gibi çeşitli ZK uygulamaları bulunuyor.

Geliştiriciler, Manta Atlantic’in amiral gemisi NFT özel teklif platformunu Nisan 2023’te başlattı. O zamandan beri Arbitrum, Galxe, Linea ve CyberConnect dahil olmak üzere önemli ekosistem ortakları arasında 300.000’den fazla zk-soulbond tokeni basıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu