Bu Altcoin Nükleer Bomba! – Altcoinhaberi.com

Kasım ayında dip fiyatlardan Bitcoin toplayan analistlerinden biri, önemli bir Ethereum rakibinin patlamaya hazır olduğunu söyledi. Altcoin analisti ralli beklentisini çok aylı istikrarlı yükseliş eğilimine dayandırıyor.

İsabetli analist, bu altcoin için rallinin yakın olduğunu söylüyor

DonAlt’ın daha önce tutan tahminleri için Altcoinhaberi.com’un bu makalesine göz atabilirsiniz. Kripto analisti, güncel tahminlerinde, en büyük Ethereum rakiplerinden Cosmos’un (ATOM) istikrarlı bir yükselişin ardından patlamaya hazır olduğunu söylüyor. DonAlt’a göre ATOM, şu anda piyasadaki en iyi grafiklerden birine sahip.

Analist, Bitcoin’in boğaya geçtiği bir ortamda ATOM’u en hızlı toparlanacak altcoin’lerden biri olarak görüyor. ATOM, geçen yıldan bu yana süren ayı piyasası koşullarına direnmeyi başardı. DonAlt, bu istikrarın bir sonraki toparlanmada ralliye dönüşebileceğinden bahsediyor.

“ATOM nükleer bombalar atıyor”

DonAlt, ATOM’un teknik açıdan iyi göründüğünü ifade ettikten sonra fiyat istikrarının sıradaki boğada ‘patlayıcı’ olacağını söyledi. Kripto analistine göre, Bitcoin ile arasındaki farkı hızla kapatmaya hazır:

ATOM benim de en sevdiğim kripto paralardan biri ve harika gidiyor. Gerçekten çok iyi görünüyor. Bir süredir reklamını yapıyorum. Grafiğini seviyorum. Sebep, diğer her şeyin nükleer bomba olması ve ATOM’un büyük bir altcoin ayı piyasası sırasında bir aralıkta kalması.

Ayrıca bu yüksek aralık şundan daha fazla test edildi. Buradan daha yüksek seviyelere geri dönerse, durumu çok daha iyi olacak. ATOM, Bitcoin’e karşı, diğer her şey ise kitlesel olarak nükleer bombalar atıyor.

Cosmos (ATOM) Bu Gelişmeyle Hızla Yükseliyor

DonAlt, ATOM grafiğinde bu seviyeleri bekliyor

Kripto analisti, 15 dolardaki direnci kırmaya hazırlanan ATOM’un 22 dolara tırmanmasını bekliyor. ATOM şu anda bu seviyenin hemen altında 14.91 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte göre hafif düşüşteydi. DonAlt’ın beklentileri gerçekleşirse, bu mevcut seviyelerden %40’lık kazanç anlamına gelecek. Analist, teknik açıdan beklentilerini şöyle özetliyor:

ATOM boğa piyasasının dışında kaldı ve sonra bütün bir ayı piyasasının dışında kaldı. Şu anda USD çifti de harika görünüyor. 15 dolar direncini de iki kez test ettik. Görünüşe göre direnci kırmak ve 22 dolara gitmek istiyor.

Bu arada, Cosmos’un geçmişte elde ettiği organik büyümenin çoğu, Blockchain birlikte çalışabilirliği ve egemen dApp’ler ile ilişkiliydi. Piyasa başka bir Web3 döngüsü beklediğinden, bir sonraki büyüme katalizörlerini tahmin etmek önemlidir. Bu Cosmos’un tol haritasında neler var, cevabı aşağıda tweet’ten bulabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu