Bu Altcoin Hariç Coinler Dev Satış Görecek!

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, altcoin seçkisi için önemli bir satış olayının ufukta olabileceği konusunda uyarıyor. Buna göre piyasada potansiyel bir düzeltici hareketin sinyalini veriyor. Altcoin alanının bir geri çekilmeye hazır görünmesiyle Merten önemli uyarılar yapıyor. Buna göre, yatırımcılara dikkatli olmalarını tavsiye ediyor. Diğer taraftan herhangi bir karar vermeden önce kapsamlı bir durum tespiti yapılması gerektiğini vurguluyor.

Önemli bir gösterge olarak altcoin BNB’nin kaderi

Merten, genel altcoin piyasasının gidişatı için önemli bir gösterge olarak şu anda piyasada beşinci sırada yer alan Binance Coin’i (BNB) işaret ediyor. BNB’nin 30 milyar dolarlık piyasa değeri seviyesini koruyamaması halinde neler olacağını açıklıyor. Buna göre, derin bir düzeltmeye tanık olabileceğini vurguluyor. Ayrıca diğer altcoinler için potansiyel türbülans sinyali verebileceğini öne sürüyor.

Uzman: Binance Bu Tarihte Altcoinleri Pump'layabilir!

BNB’nin mevcut piyasa değeri 37,6 milyar dolar seviyesinde yer alıyor. Buna göre fiyat hareketi, piyasanın duyarlılığını ölçmek için traderlar ve yatırımcılar tarafından yakından izlenecektir.

Ethereum’un dirençli modeli

Altcoinleri çevreleyen belirsizliğin ortasında, Ethereum (ETH) potansiyel bir istisna olarak öne çıkıyor. Merten, Ethereum’un geçtiğimiz yıl boyunca yükselen bir üçgen oluşturduğunu belirtiyor. Diğer taraftan yükseliş eğilimine işaret eden fiyat formasyonunu vurguluyor. Bu formasyon düz bir direnç aralığı ve yükselen diplerden oluşuyor. Diğer taraftan genellikle fiyatta yukarı yönlü bir sıçramadan önce gelen bir sarmal etki yaratıyor.

Ethereum Emtia mı Menkul Kıymet mi

Merten Ethereum’un olumlu formasyonunu kabul ediyor. Ancak bununla birlikte, teknik formasyonların hiçbir garantisi olmadığını vurguluyor. Her yatırımda olduğu gibi, kapsamlı analiz ve risk değerlendirmesinin temel bir gereklilik olduğuna dikkat çekiyor.

Ethereum sabit kalıyor

Bu yazının yazıldığı sırada altcoin Ethereum 1.883 dolardan işlem görüyor. Diğer taraftan son 24 saat içinde yalnızca kısmi bir düşüş yaşadı. Altcoin dünyasındaki belirsizliğin ortasında gösterdiği dirençli performans, akıntıya karşı yüzebilme potansiyelini ortaya koyuyor.

Kripto para piyasası gelişmeye devam ederken, yatırımcıların uyanık ve bilgili kalması çok önemli. Önümüzdeki günlerde önemli fiyat hareketlerinin olma ihtimali oldukça yüksek. Diğer taraftan yatırımcılar herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olmalı. Ayrıca kriptokoin.com belirttiğimiz üzere çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalıdır. Ethereum’un formasyonu potansiyel bir yukarı yönlü yörüngeye işaret ediyor. Bu nedenle, piyasanın mevcut akış durumunda izlenmesi gereken ilgi çekici bir varlık olmaya devam etmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu