Bu Altcoin Ekibi Sürpriz Duyuru Yaptı: Fiyat Fırladı! – Altcoinhaberi.com

Biyoçeşitliliğin tokenleştirilmesi ve DeFi karbon kredileri gibi çevresel sorunlara odaklanan bir altcoin projesi, kısa süre önce paylaşılan “Heyecan verici şeyler yolda!” mesajıyla çift haneli yükseliyor.

“Yaklaşan bir duyuru için bizi izlemeye devam edin”

İlgili altcoin projesi PERL.eco (PERL), bugün Twitter hesabından üstü kapalı müjdeli bir mesaj verdi. Proje ekibi, muhtemelen tamamlanan bir ortaklık veya listeleme haberini topluluğuyla paylaşmadan önce biraz merak uyandırmak istiyor. @PERL_eco resmi Twitter hesabından paylaşılan tweet’te şunlar yazıyor:

Heyecan verici şeyler yolda! Yaklaşan bir duyuru için bizi izlemeye devam edin – bunu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

PERL.eco (PERL), Balancer protokolünün likidite havuzunu kullanan bir kripto para birimidir. Yukarıdaki tweet’in yayınlandığı saatlerde çift haneli yükseliyor.

Altcoin, gizemli mesajın ardından %20’nin üzerinde değer kazandı

Oldukça az bilinen bir altcoin projesi olan PERL.eco (PERL), piyasa değerine göre 654.sırada konumlanıyor. Yukarıdaki tweet’in ardından son 24 saatlik kazancını %20’nin üzerinde çıkardı ve ralli devam ediyor. PERL fiyatı gün içi en düşük seviyesi olan 0.03177’den 0.03906 dolara pik yaptı. Piyasa değerinde 15’ten 18 milyon dolara yükseldi.

PERL.eco (PERL) nedir? Rallinin devamını getirebilir mi?

PERL.eco, DeFi alanındaki biyoçeşitliliğe odaklanan bir kripto para birimidir. “PERL” kısaltması, “Perlin” olarak da bilinen bir Blockchain protokolüne atıfta bulunur. Platformun yerel kripto para birimi PERL, Perlin Network üzerinde çalışan bir token olarak oluşturulmuştur.

Perlin Network, merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini ve dağıtılmasını sağlamak için tasarlanmış bir Blockchain protokolü. PERL token ise bu protokol üzerinde çalışan uygulamaların ödeme aracı olarak kullanılabilir. Altcoin şu anda Binance ve birkaç büyük merkezi borsada işlem görüyor. Diğer kripto para birimleri gibi, dijital cüzdanlar aracılığıyla alınabilir, depolanabilir ve gönderilebilir.

Altcoinhaberi.com olarak altcoin projesini ayrıntılı olarak bu makalede inceledik. PERL.eco (PERL) rallisinin devam edip etmeyeceği, proje ekibinin bugün üstü kapalı bir şekilde paylaştığı ‘müjdeli’ habere bağlı olacak. Yaklaşık 3 bin kişilik bir Twitter topluluğuna hitap eden PERL.eco, aynı zamanda NFT alanında da faaliyet gösteriyor.

Altcoin projesi, en son etkinliğini 2022’de tamamladı

PERL.eco’nun Medium sayfasına bakış, projenin Nisan 2022’den bu yana pasif olduğunu gösteriyor. Bu tarihte, 55 MoonGorilla NFT’nin dağıtıldığı bir airdrop gerçekleşti.

Son olarak, projenin 2021 yılında Shibaswap ile işbirliğine başladığını belirtelim. PERL.eco ve Shibaswap, PERL-WETH Likidite Havuzu için likidite madenciliğini başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu