Bu Altcoin, Deutsche Bank Dopingiyle 5x Yaptı! – Altcoinhaberi.com

Alman bankacılık devi Deutsche Bank, dijital fon yönetimini basitleştirmek için yeni bir proje başlattı. Bu hizmet için seçtiği altcoin projesi kısa sürede 5x fiyat artışı kaydetti.

Deutsche Bank’in projesi bu altcoin de ralliye yol açtı

Deutsche Bank ve ortağı Memento Blockchain, dijital fon yönetimini ve yatırım hizmetini basitleştirmeyi amaçlayan bir konsept kanıtı (PoC) projesinin tamamlandığını duyurdu. İlgili proje DAMA (Dijital Varlık Yönetimi Erişimi), dijital fon yönetimi için daha verimli, güvenli ve esnek bir çözüm sağlamak üzere geliştirildi. Deutsche Bank ve Memento Blockchain arasındaki işbirliği, dijital varlık fonlarının başlatılması ve bunlara erişimle ilgili zorlukları ele almayı amaçlıyor. Gelişme, Memento Blockchain’in altyapısını oluşturan Domani Protokol (DEXTF) fiyatını harekete geçirdi.

CMC verilerine göre, DEXTF fiyatı gün içinde 5x’in üzerinde değer kazandı. Şu anda son 24 saatlik kazancını %1,000 civarında tutuyor.

Deutsche Bank ve ortağı Memento Blockchain ortaklığı

Şu anda, dijital fonları başlatma veya bunlara erişme süreci oldukça zorlu. Bu da çoğu varlık yöneticisini ve kurumsal yatırımcıyı piyasaya girmekten caydırıyor. Bunun nedeni, transfer acenteleri, fon yöneticileri ve ödeme sağlayıcıları dahil olmak üzere birden fazla aracı ve hizmet sağlayıcı ile işbirliği gerektirmesidir.

Deutsche Bank, şu anda kurulmuş olan kripto para fonlarını başlatma veya bunlara erişme sürecinin yalnızca zaman alıcı değil, aynı zamanda maliyetli ve riskli olduğunu ve bunun, en iyi kaynaklara sahip oyuncuların dışında çoğu varlık yöneticisini ve kurumsal yatırımcıyı piyasaya girmekten caydıracağını söyledi.

DAMA Projesi, varlık yöneticilerinin ve onların mevcut transfer temsilcilerinin, fon yöneticilerinin ve saklayıcılarının takıp çalıştırmasına olanak tanıyan tek duraklı bir dijital fon yatırım hizmet platformu sağlayarak bu zorlukların üstesinden gelmeyi amaçlıyor. Bu hizmet, dijital fonları başlatmak ve yönetmek için gereken çabayı ve maliyeti önemli ölçüde azaltabilir. Ayrıca platform, yatırımcıların farklı varlık yöneticilerinden farklı fonlara erişimini kolaylaştıracak ve farklı saklama modellerine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Ortaklık altcoin piyasasına neler sağlıyor

Her iki kuruluş da dijital fon ortamı için transfer acentesi, fon yönetimi, saklama ve ödeme bileşenlerini harmanlayan pratik bir altyapı oluşturmak ve aynı zamanda varlıkların kendi kendine velayetini sağlayan açık bir mimariyi desteklemek için platformun tasarımı üzerinde çalışacak.

Memento Blockchain, 2017 yılında finans ve teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından kuruldu ve Blockchain ile ilgili hizmetlerde uzmanlaştı. Şirket, dört farklı Blockchain’de dört farklı bireysel ürünü piyasaya sürdü ve ayrıca kurum içi denetim ve geliştirme hizmetleri sunuyor.

Altcoinhaberi.com olarak Microsoft’dan gelen güncel bir yatırım haberine bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu