Bu Altcoin ‘Bomba Binance Haberiyle’ Uçuyor! – Altcoinhaberi.com

Günlük işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni bir listeleme duyurusu yaptı. Bu duyuruya göre borsa, “Innovation Zone” bölümüne Synapse (SYN)’i ekliyor. İşte detaylar…

Binance, Synapse’i listeliyor

Binance, Synapse’i (SYN) Innovation Zone’da listeleyecek ve bugün Türkiye saati ile 13:30’da bazı spot ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Bu çiftler şu şekilde olacak: SYN/BTC, SYN/USDT.  Şu anda kullanıcılar SYN yatırma işlemlerine başlamış durumda. Para çekme işlemleri ise 23 Şubat 2023, Türkiye saati ile 13:30’da başlayacak.  Ayrıca Binance, bugün 13:30’dan tarihinden itibaren 48 saat içinde İzole Marjin’deki bu yeni marj çifti ile SYN’yi yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekleyecektir. Söz konusu ticaret çifti SYN/USDT olacak.

Binance Yöneticisinden Kripto Para Uyarısı: Büyük Dalga!

Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz gibi Synapse, merkezi olmayan bir zincirler arası altyapı projesidir. Bridge, cross-chain mesajlaşma protokolü ve stableswap gibi ürünler sunar. SYN, yardımcı program ve yönetişim tokenıdır. SYN coin’i listeleme haberi sonrası yüzde 15’lik bir yükseliş kaydetti. Yazım sırasında 1.58 dolardan işlem gören kripto para birimi, 1.23 dolardan 1.76 dolara kadar yükselmeyi başardı. Coin, 221 milyon dolarlık piyasa değeri ile 160. sırada yer alıyor. Son 24 saatteki fiyat değişimini aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Synapse, bu ay oldukça popülerdi

Synapse, bu ayın başlarında da yükselişiyle gündeme gelmişti. Yükselişi kısmen, kullanıcıların varlıkları çeşitli Blockchain’ler arasında aktarmalarına izin veren Synapse köprüsünün popülaritesinden kaynaklanıyordu. Protokolün web sitesinde yer alan verilere göre, Synapse köprüsü kurulduğu günden bu yana 11.45 milyar dolarlık transfer sağladı. Zeki traderlar farklı Blockchain’lerde en yüksek borçlanma getirilerini kilitlemeye çalıştıkça zincirler arası köprüler daha sık kullanılıyor.

Yakın zamanda başlatılan layer 1 blockchain Canto, geçen ay bir hacim dalgası yaşadı. Synapse köprüsü, bir ay boyunca Canto’ya 50 milyon dolarlık zincirler arası işlemi kolaylaştırdı. Synapse kullanıcıları ayrıca, Synapse kullanıcı arabiriminden erişilebilen ve yüzde 106,69 APY üreten SushiSwap üzerindeki SYN/ETH havuzuyla kazançlı staking getirilerinden de yararlanıyor.

Kripto Para Milyonerleri, Bu Altcoin'den Torbalarca Alıyor!

Ancak cross-chain köprüler, altta yatan yeni teknoloji nedeniyle geçen yıl bilgisayar korsanlarının hedefi haline geldi. Blockchain güvenlik firması Chainalysis, 2022’nin ilk sekiz ayında zincirler arası köprülerden 2 milyar dolar çalındığını tahmin ediyor. Bu rakam, Kuzey Koreli bilgisayar korsanları grubu Lazarus tarafından hedef alınan 625 milyon dolarlık Ronin Bridge istismarını içeriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu