Bu Altcoin Binance Tahtasında Rekor Kırdı! – Altcoinhaberi.com

Gün içinde Binance TR listesinde %60 değer kazanan ve marjlı sürekli sözleşmesinde %1440’lük negatif fon oranına ulaşan bir altcoin projesi, rekor kırıyor. Aşırı talep projeyi Binance TR’de en çok işlem gören ilk 3 token arasına ulaştırdı.

Bu altcoin Binance TR listesinde rekor kırıyor

On-chain analiz platformları, 21 Şubat’ta Bella Protocol’un (BEL) rekor işlem hacmini vurguladı. Altcoin projesi kısa sürede 700 milyon dolarlık hacim topladı. Kripto izleme sitesi Coingecko’dan alınan verilere göre, “Bella Protocol (BEL) işlem hacmi, son 24 saat içinde 211.971.574 dolara ulaştı ve bu durum önceki güne göre %1.804,40 artış anlamına geliyor.”

Türk yatırımcılarında projeye olan ilgisi büyüktü. Verilere göre, Binance’in Türkiye kolu Binance TR, BEL/TRY çiftinde 1.1 milyar TL’lik 24 saatlik işlem hacmi rekoru kaydetti. Bella Protocol yoğun ilginin ardından Binance TR listesinde spot işlem hacminde üçüncü sıraya ulaştı. Fiyatı şu anda günün rallisini bir miktar soğutuyor.

Bella Protocol (BEL) fiyatı ne durumda?

Bella Protocol (BEL), günün rallisine rağmen 9,99 dolar ATH fiyatından %90’dan fazla uzakta. Altcoin Şubat ayının ortalarında çift haneli ralli yaparak miktar toparlanma fırsatı buldu. Eylül 2020’de Binance Launchpool’dan çıkış yapan proje, Arrington XRP Capital ve Ledger Capital gibi devlerden aldığı yatırımla bir süreliğine trendlerde kalmayı başardı.

Bella Protocol (BEL) nedir? Altcoin piyasası için neden önemli?

Bella Protocol, mevcut DeFi protokolleri için toplu bir kullanıcı ara yüzüdür. ARPA proje ekibi tarafından oluşturulan Bella, mevcut DeFi protokollerinin kullanıcı deneyimini basitleştirmeyi ve kullanıcıların varlıklarını dağıtmasına ve kolaylıkla getiri elde etmesine olanak sağlamayı hedefliyor.

Bu özellikle birlikte, kolaylaştırılmış bir kripto bankacılığı deneyimi için bir dizi DeFi ürünü sunuyor. Bella, otomatik yeniden dengeleme ile çeşitlendirilmiş platformlar arası yeild farming stratejileri sağlar ve Blockchain üzerinde veya Bella’nın saklama hizmeti aracılığıyla hem yeni hem de deneyimli kullanıcılara hitap eder. Proje ayrıca işlemleri bir araya getirerek ve akıllı sözleşmelerle gruplar halinde (her 12 saatte bir) etkileşim kurarak yer alan işlem gazı ücretlerini en aza indirir.

Altcoinhaberi.com olarak BEL token’in 1 Temmuz’da Binance’de listelendiğini aktarmıştık. Proje ekibi, özellikle, ilk iki yılda dolaşımdaki arzdaki artışı dengelemek için düzenli BEL token sahipleri için staking ödülleri başlatmıştı. 2020’nin Nisan ayında ATH yapan altcoin, son iki yıldır eski zirvelerinin altında işlem görüyor. Son ralli kayıplarının bir kısmını telafi etmesine yardımcı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu